....spomínate si?😂
#spominame
velmi dobre 😀
najlepsie bolo, ze ako decka sme si pamatali cisla autobusov a cvakol pre istotu len jeden a ostatni sme len skontrolovali s tymi, co sme si odlozili. Vzdy sme sa striedali, kto cvakne 😀
14. okt 2016
dankaa78
autorJa si pamatam,ze som ani listok nevedela stiknut taky bordel tam bol😀
14. okt 2016
Anooooo to bola pecka 🙂
14. okt 2016
Pamätám si toto aj ja 😊
14. okt 2016
Jasné... 😉
14. okt 2016
jasnéééééé

14. okt 2016
pamatam 😉
14. okt 2016
Jasné a vždy som chcela "štikať" ja.
14. okt 2016
pamataaaaaaaam velmi dobre
14. okt 2016
Pamatam ako lahko sa chodilo nacierno.aaach jaj
14. okt 2016
Jasné, že áno. Milovala som "štikať".🙂
14. okt 2016
anoooo 😂
14. okt 2016
Veru áno....🙂
14. okt 2016
jasné, aspoň to vždy išlo, čo sa o tých terajších povedať nedá...
14. okt 2016

ja anoooo 🙂