icon

....spomínate si?😂
#spominame

avatar

ja anoooo 🙂

14. okt 2016
avatar

velmi dobre 😀
najlepsie bolo, ze ako decka sme si pamatali cisla autobusov a cvakol pre istotu len jeden a ostatni sme len skontrolovali s tymi, co sme si odlozili. Vzdy sme sa striedali, kto cvakne 😀

14. okt 2016
avatar

Ja si pamatam,ze som ani listok nevedela stiknut taky bordel tam bol😀

14. okt 2016
avatar

Anooooo to bola pecka 🙂

14. okt 2016
avatar

@dankaa78 pamätám, že na začiatku ľudia ťahali celý strojček, nie len tú časť, kam sa dával lístok 😀

14. okt 2016
avatar

Pamätám si toto aj ja 😊

14. okt 2016
avatar

Jasné... 😉

14. okt 2016
avatar

jasnéééééé

sticker
14. okt 2016
avatar

pamatam 😉

14. okt 2016
avatar

Jasné a vždy som chcela "štikať" ja.

14. okt 2016
avatar

pamataaaaaaaam velmi dobre

14. okt 2016
avatar

Pamatam ako lahko sa chodilo nacierno.aaach jaj

14. okt 2016
avatar

Jasné, že áno. Milovala som "štikať".🙂

14. okt 2016
avatar

anoooo 😂

14. okt 2016
avatar

Veru áno....🙂

14. okt 2016
avatar

jasné, aspoň to vždy išlo, čo sa o tých terajších povedať nedá...

14. okt 2016