Maju vase 12 rozne deti uz ocne zuby? Moje ani naznak a vraj mal byt uz vonku
Môj 15r posledný asi pred pol rokom, no napr. jeden zub nemá ani založený 🤷♀️
Môj syn má 19 r. a nemá vôbec - ani založené v čelusti .
Ja mám na jednej strane - na druhej ani ťuk...
Mojemu až v po tom veku sa začali prerezávať no nezostúpili na svoje miesto(aj strojček potom mal)
@lenka7477 určite očné? Očné zuby sú "trojky". Nemyslíš náhodou zuby múdrosti "osmičky"? Prepáč ak sa pýtam ako trúba, ale ja som ešte nikoho nevidela bez očných zubov
Moja dcéra nemala 2 zub a styry 5... Mliečne mala, stále zuby neboli ani založené. Strojček, implantat
Očné ma môj syn od 9 rokov.... Teraz ma 11 a idú mu stoličky 7micky...
Moj ma 12 a az teraz mu zacina rast,mala ma 9 a este ma mliecne jednotky stale,len sa jej zcinaju kyvat, mojim idu zuby neskoro vsetky, do 13 mesiacov nemali ani jeden zub
Už má vymenené komplet všetky. Ale každý organizmus má svoje tempo, veď nech mu zubár urobí RTG, pekne tam bude vidieť, či sú trvalé v ďasnách pripravené.