Baby čo máte sušičku na prádlo s ktorou ste veľmi spokojné?
Bosch. Uz druhu susicku mam. Velka spokojnosť 👍🏼
23. okt 2018
Aeg...robila som si 3 m prieskum + s kamosom predajcom elektro a vysla aeg
23. okt 2018
Ja mam samsung a spokojnost
23. okt 2018
Siemens starsia ale super
23. okt 2018
Ahoj, ja mám Siemens, s tepelným čerpadlom a nádobkou na odchyt vody, aby mi ju "nevyfúkavalo" do miestnosti a nerobilo zbytočne vlhkosť-geniálne!!!!
23. okt 2018
Aeg
23. okt 2018
Bosch
23. okt 2018
LG jednoznacne
23. okt 2018
Lg a neskutocna spokojnost
23. okt 2018
Mam Lg

23. okt 2018
Aeg,mam druhu,siemenska bola otrasna.
23. okt 2018
Beko dpu 3780x a spokojnosť. Pred rokom kúpená za 370 e.
23. okt 2018
7380😉.
23. okt 2018
AEG - moja najlepsia kamoska 😀