icon

Baby čo máte sušičku na prádlo s ktorou ste veľmi spokojné?

avatar

AEG - moja najlepsia kamoska 😀

23. okt 2018
avatar

Bosch. Uz druhu susicku mam. Velka spokojnosť 👍🏼

23. okt 2018
avatar

Aeg...robila som si 3 m prieskum + s kamosom predajcom elektro a vysla aeg

23. okt 2018
avatar

Ja mam samsung a spokojnost

23. okt 2018
avatar

Siemens starsia ale super

23. okt 2018
avatar

Ahoj, ja mám Siemens, s tepelným čerpadlom a nádobkou na odchyt vody, aby mi ju "nevyfúkavalo" do miestnosti a nerobilo zbytočne vlhkosť-geniálne!!!!

23. okt 2018
avatar
23. okt 2018
avatar
23. okt 2018
avatar

LG jednoznacne

23. okt 2018
avatar

Lg a neskutocna spokojnost

23. okt 2018
avatar

Mam Lg

sticker
23. okt 2018
avatar

Aeg,mam druhu,siemenska bola otrasna.

23. okt 2018
avatar

Beko dpu 3780x a spokojnosť. Pred rokom kúpená za 370 e.

23. okt 2018
avatar

7380😉.

23. okt 2018