Kočky,ktorý vitamín D odporúčate?
Deviatt alebo jamieson
Nutrilite
Baby votriem sa tu.Je potrebné medzi užívaním Déčka mať nejakú pauzu?
devit
Dvit alebo od Jamieson
Dvit mame a nedávam akurát cez leto inak stále.
Devit
Najlepší účinok týchto vitamínov je vždy v tekutej forme..
Kazdy den lyzicku kvalitneho rybieho oleja 🙂
@zuzana2910 alebo kazdy tyzden aspon 1 x jest kvalitnu cerstvu rybu co ludia vobec nerobia
Vigantol
Swanson
Má sa dávkovať podľa hmotnosti.
Devit. Ak sa pýtaš kvôli deťom. Počula som že najmenším robí Vigantol problémy, samozrejme nie všetkým, nám robil. Vyskúšali sme Jamieson, problémy stále ostali.. Tak mi boli poradené práve kvapky Devit, kde namiesto kukuričného oleja je kokosový (šikovní ľudia z firmy Jamieson vraj využili to, že veľa ľudí prešlo z Vigantolu na Jamieson, stúpol im predaj a vtedy začali aj oni používať kukuričný olej, tak Jamieson je to isté ako Vigantol len podstatne drahšie)


My doma berieme od Jamieson 🙂.