icon

Kočky,ktorý vitamín D odporúčate?

avatar

My doma berieme od Jamieson 🙂.

10. okt 2020
avatar

Deviatt alebo jamieson

10. okt 2020
avatar
10. okt 2020
avatar

Nutrilite

10. okt 2020
avatar

Baby votriem sa tu.Je potrebné medzi užívaním Déčka mať nejakú pauzu?

10. okt 2020
avatar
10. okt 2020
avatar

@jane1974 pocas leta vraj netreba... ked je veeela slniecka

10. okt 2020
avatar

Dvit alebo od Jamieson

10. okt 2020
avatar
10. okt 2020
avatar

@nika237 myslím teraz či sa môže brať nepretržite až do ďalšieho leta.

10. okt 2020
avatar

Dvit mame a nedávam akurát cez leto inak stále.

10. okt 2020
avatar
10. okt 2020
avatar

Najlepší účinok týchto vitamínov je vždy v tekutej forme..

10. okt 2020
avatar

Kazdy den lyzicku kvalitneho rybieho oleja 🙂

10. okt 2020
avatar

@zuzana2910 alebo kazdy tyzden aspon 1 x jest kvalitnu cerstvu rybu co ludia vobec nerobia

10. okt 2020
avatar

@jane1974 ano 🙂

10. okt 2020
avatar

Vigantol

10. okt 2020
avatar
10. okt 2020
avatar

Má sa dávkovať podľa hmotnosti.

10. okt 2020
avatar

Devit. Ak sa pýtaš kvôli deťom. Počula som že najmenším robí Vigantol problémy, samozrejme nie všetkým, nám robil. Vyskúšali sme Jamieson, problémy stále ostali.. Tak mi boli poradené práve kvapky Devit, kde namiesto kukuričného oleja je kokosový (šikovní ľudia z firmy Jamieson vraj využili to, že veľa ľudí prešlo z Vigantolu na Jamieson, stúpol im predaj a vtedy začali aj oni používať kukuričný olej, tak Jamieson je to isté ako Vigantol len podstatne drahšie)

10. okt 2020