icon

baby, chceme kupit set pracka+susicka....s ktorou znackou ste spokojne?

avatar
25. jan 2021
avatar
25. jan 2021
avatar

Ja mam beko a som spokojna😊😊

25. jan 2021
avatar
25. jan 2021
avatar
25. jan 2021
avatar

Bosch ✊

25. jan 2021
avatar
25. jan 2021
avatar
25. jan 2021
avatar
25. jan 2021
avatar

Elektrolux, sme spoko, ale keby som nechcela trochu usetrit, tak jednoznacne AEG (tieto dve znacky su spojene, akurat AEG kvalitnejsia)

25. jan 2021
avatar
25. jan 2021