baby, chceme kupit set pracka+susicka....s ktorou znackou ste spokojne?
Candy
25. jan 2021
Ja mam beko a som spokojna😊😊
25. jan 2021
Beko
25. jan 2021
Beko
25. jan 2021
Bosch ✊
25. jan 2021
AEG
25. jan 2021
Aeg
25. jan 2021
25. jan 2021
Elektrolux, sme spoko, ale keby som nechcela trochu usetrit, tak jednoznacne AEG (tieto dve znacky su spojene, akurat AEG kvalitnejsia)
25. jan 2021
25. jan 2021
Bosch