Baby,ostala mi hromada cestovin, poradte co s nimi
Ja som raz za piekla s tvarohom na sladko aj s vajíčkom ako cheesecake - do tortovej formy. Dala som tam aj maliny z mrazaku. Môžeš pridať aj smotanu.
Zajtra syrová omáčka a zapiecť, alebo bez zapečenia. Mne tak minulý týždeň zostalo veľa penne, dala som cesnak +sunka, osmazit, smotana na šľahanie, jeden syr v črievku a parmezán, dala som cestoviny, prevarila a obed za desať minút na stole 😊
Presne ako píše kočka nadomnou 😉
Pomiesat s čímkoľvek, zaliať smotanou, vajíčkom, syrom a zapiecť 😉
Zapekané pizza cestoviny 👍https://tojenapad.dobrenoviny.sk/zapekane-pizza...
Zapiect ich
S omackou, ja poprazim cesnak, kt.na zaver vyberiem,pridam smot.na varenie,kopec syrov- mozzarela, parenica,eidam alebo karicka,co mas doma,osolit,okorenit a na zaver prosutko a brokolica.
Mali sme k nim maso so smotanovou omackou, takze treti den by mi to uz deti nezjedli
uvarených?