icon
31 / 33
avatar

bozinkku, ako sa drzia za rucicky

27. jún 2010
avatar
diadi
autor

...ano a teraz sa mlatia a hryzu :o!

27. jún 2010
avatar

@diadi a ja ze som sama,ktroa ma tento problem 🙂

6. apr 2011
avatar
diadi
autor

jeeeeeeeeeeeeej tak mna teraz tesi ze ja nie som sama...aj u Vas je taky bordel ako u nas?Lebo nase dievcatko to je maly sedlacik bordelarcik :o!

12. apr 2011