115 skúseností

Croissanty Bauli prinášajú lahodnú chuť vďaka tradičnej talianskej receptúre v obľúbených príchutiach. Zárukou potešenia pre chuťové bunky je materský kvások, ktorý sa nechá odpočívať až 40 hodín, kým sa nestane tým, čo nazývame „Nucleus“ - jadro. Práve to zaručuje jedinečnú jemnosť, chuť a arómu.

Video: Ako chutia croissanty Bauli rôznym vekovým skupinám?

Video: Kváskové croissanty Bauli. Taliani to naozaj vedia!

Okrem toho talianske croissanty Bauli obsahujú len vajcia z podstielkového chovu, majú nulový obsahu alkoholu a konzervačných látok. Všetky príchute navyše obsahujú hrachovú bielkovinu ako zdroj bielkovín.

Vychutnať si ich môžete v troch skvelých príchutiach. Obľúbený čokoládový s obsahom 60 % kakaa, vanilkový s vanilkou z ďalekého Madagaskaru a marhuľový s marhuľovým džemom z výberového ovocia.

Croissanty Bauli

Spoločnosť Bauli - rodinná pekáreň s niekoľkogeneračnou tradíciou, sa môže pýšiť kombináciu zručností, domácich receptov a najmodernejších technológií s vášňou pre pečenie. Prináša tak na náš stôl autentické talianske pečivo.

S ohľadom na tradície a staré recepty sa výrobky Bauli vyrábajú z najkvalitnejších surovín. Výzvou pre spoločnosť bolo reprodukovať remeselnú skúsenosť v priemyselnom meradle, so všetkou dôkladnosťou a zameraním na detaily.

Croissanty Bauli zoženiete v Tesco, Kaufland, CBA, Coop, Terno (Kraj), Slovnaft a ďalších.

Kde kúpim croissanty Bauli?

Ako chutili obstáli croissanty Bauli v našom testovaní?

Nové články

Hodnotenia a skúsenosti s croissantmi Bauli

Máš skúsenosť s croissantmi Bauli?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia
bboossoorka  Včera o 22:37

čaká na kontrolu

Milujeme ho

Je to jediný xroasant ktorí spapal môj synček.....
monika247  27. sep 2022

Marhuľa

Mne najviac ale že vážne najviac chutia s príchuťou marhuľa, už dávno som hľadala práve takýto produkt, ďakujem.
  • Chuť, čerstvosť
miriammiroslava  23. sep 2022

Jemné pečivo

Croissanty sú nadýchané. Niektoré konkurenčné croissanty sú po čase také "gumené", ale tieto chutia stále dobre a cesto sa krásne odtrháva. Chuť je príjemná.
  • Kváskové cesto
  • Netradičná chuť náplne (hlavne čokoládovej)
xhuhux  23. sep 2022

Croissanty

No ja teda vôbec nie som zástancom sladkých croissantov,moja dcéra 5rocna objavila práve croissant Bauli v obchode a pýtali si 2ks.
Vzala som jej . Dala si ho k raňajkám a ponúkla aj mňa . A keby ste ma vtedy videli 😄, na obed po práci som utekala vziať zvyšok čo v obchode mali. Tá chuť je famózna,jemne maslové cesto, fantasticka ovocná chuť a to nehovorím o čokoládovom . Vrátila som sa do čias detských. Od toho dňa je u nás každý druhý deň croissant Bauli na raňajky a dávame si k tomu kakavko 🍀
  • Výborná maslová chuť
  • Plastový obal
tratatundra  22. sep 2022

Lepšie než konkurencia

Kúpila som si čokoládový croissant (iné veľmi nemusím), keďže tu boli naň samé pozitívne ohlasy. No a, musím povedať, že oproti konkurencii je fakt lepší. Cesto lahodnejšie a náplň nie je taká typicky "nutelová", ale taká čokoládovejšia. Za mňa ako taký rýchly snack super, avšak čerstvému z pekárne sa nevyrovná.
  • Výrazne chutnejší než konkurenčné.
  • Lahodné cesto.
  • Čokoláda je čokoládová. :)
  • Pomenej náplne.
  • Za čerstvým stále pokrivkáva
3 ľudia považujú za užitočné
tbd  19. sep 2022

Sklamanie na plnej čiare

Ja som si ho schvalne kupila, čítala som tu na koníkovi samé chváli. Väčšina ľudí vychvalovalo marhuľový, chcela som ochutnať zo všetkých príchutí, ale u nas v Bille aj tak mali len marhuľový. Za mňa veľké sklamanie. Cesto chutilo hrozne umelo, viac umelo ako konkurenčný a veľmi chudobne naplnený. A gramáž taktiež nič moc za tú cenu. Odo mňa dostane, bohužiaľ, len hejt. Viac ho nekúpim.
  • Žiadna
  • Malá gramáž za vyššiu cenu
  • Umelá chuť cesta
  • Veľmi málo náplne
  • Človek očakáva pri tej propagande niečo extra...v tomto pripade to bolo extra sklamanie
albi81  14. sep 2022

My ich máme radi

Croissanty Bauli máme radi. Dostali sme sa k nim náhodou, avšak odvtedy ich kupujeme pravidelne, hoci konkurenčné sme nezvykli kupvať vôbec. Každému chutí iný. Najväčší úspech majú však čokoládové. Na desiatu, ako mňamka na výlet či ihrisko... Náplne ani veľa, ani málo, tak akurát sladká. Len marhuľové sú na mňa prisladké. Náš dedo však nedá dopustiť na vanilkové. Takže, ako vravím, každý mlsný jazýček si príde na svoje.
  • Chutné a lahodné cesto
  • Rozmanité príchute
  • Presladený marhuľový lekvár
  • Nie sú dostupné vo všetkých predajniach potravín
suzinka1608  13. sep 2022

Testovanie Bauli croissantov

Croissanty Bauli sú vyrobené z prirodzene vykvaseného materského cesta, prírodných kvasníc, doplnené o náplne (vanilková, čokoládová a marhuľová). Počas testovania sme mali k dispozícii každú uvedenú príchuť. Croissant bol zabalený vo fialovom obale s vyobrazeným prekrojeným croissantom s bohatou náplňou. Obal je veľmi neutrálny, nie je podľa nás nejaký super výrazný na to aby sme v obchode hneď siahli práve po ňom, ale zase nejak extra neurazí. Zároveň, je to klasický obal na aký sme pri croissantoch zvyknutí. Po otvorení balíčka sa ukázal mäkkučký, jemný rožtek. Schválne som prekrojila na polovičky každú príchuť, aby sme sa pozreli na náplň vo vnútri, samozrejme ako to býva všade, reklama na obrázku je silnejšia ako realita a dnu sa schovávalo oveľa menšie množstvo náplne. Bauli croissanty sme si dali k raňajkám ku káve a mlieku, resp. kakavku spolu s našimi dvoma 4 a 6 ročnými deťmi. Na moje prekvapenie, aj keď náplne nevyzeralo veľa bolo ju cítiť v každom súste. Manžel siahal po vanilkových a čokoládových, deti po čokoládových a ja po marhuľových. Za mňa bolo cesto príjemné a vláčne. Pomer cena a kvalita je veľmi fajn a croissanty sme ešte počas testovania dokúpili v akciovej cene 0,35€ za ks, bežná cena je okolo 0,50€. Gramáž croissantov je fajn, no moja štvorročná dcéra ich spapá hneď aspoň 2. Odporúčam ich rodičom pre deti ako dezert alebo ako sladkú bodku k desiate do školy.
Celkovo hodnotíme croissanty pozitívne a už u nás ostávajú ako záchrana po ruke, keď je chuť na sladké alebo ako sladké raňajky.
(9 fotiek)
  • Vláčnosť
  • Štruktúra
  • Materský kvások v spracovaní
  • Pomer cena / kvalita
  • Variácie náplní
  • Plastový obal
  • Náplň na obale vs. realita
kajkach  12. sep 2022

Sme veľmi spokojní

Vyskúšali sme vaše croissanty. Nám chutili a náplň bola akurát, nakoľko my máme radšej suchšie. Všetky croissanty padli v ten deň a mne sa ušli len krajíčky. Deti aj manžel si pochvaľovali. Na testovanie sme dostali 9 ks to je jediné minus, že ich bolo málo, potrebujeme aspoň 10 kg balenie 😂🤣🙈. A tiež mínusom je, že to nenájdem u nás v obchode. Inak sú veľmi krehučké, jemné a majú vyváženú chuť. Čokoláda nechutí umelo ako pri iných značkách. A nám neostáva nič iné, len si objednať zásoby na naše výlety.
  • Jemné - krehučke cesto
  • Príjemná príchuť, nepôsobí umelo
  • Akurát veľkosť do detských rúk
  • Neni až tak moc plnky, čo vyhovuje najmä dcérke
  • Každý v rodine si našiel tú svoju príchuť
  • Bolo ich málo na testovanie, zjedli by sme ich viac , ale tak zakúpime
  • Mne sa ušlo máličko 🫣😂😁
lucanka49  12. sep 2022

Vynikajúce Bauli

Ďakujem za možnosť skúsiť tieto perfektné croissanty Bauli ♥️. Mali sme už veru všelijaké druhy ale musím uznať, že tieto sú ozaj ako čerstvo upečené, jemnučké a lahodné. Ako rýchla desiata alebo olovrant padli mojím deťom veľmi vhod, aj keď musím uznať že mojím hladoškom bol jeden málo 😃.
  • - Kvalitné nadýchané cesto, jemnučké vďaka kvásku
  • - Lahodná plnka , chutili nám všetky druhy
  • - Praktické jednotlivé balenia
  • - Dostupné aj v menších obchodoch (vo väčších samozrejme)
  • - Malá gramáž jedného kusu
  • - V obchode vyššia cena
slovan99  12. sep 2022

Najjemnejšie croissanty Bauli

Mali sme možnosť testovať 3 druhy klasických croissantov Bauli
👍 marhuľový
👍 vanilkový
👍čokoládový

Marhuľový bol ešte pred ochutnávkou mojím veľkým favoritom, len ma trochu prekvapila nerovnomernosť naplnenia, ku koncu bolo menej náplne. Ale keďže sme mali 3 ks, tak sme otvorili druhý a tretí a tie boli úplne pekne rovnomerne naplnené, takže len som natrafila na "zvláštnejší" kus, čo sa stáva.
Hneď pri marhuľovom som ocenila krehké a nadýchané cesto, to bolo aj pri vanilkovom a čokoládovom. Ale tá náplň pri vanilkovom, hmmm, famózna👏. Vanilka má tú pravú a poctivú chuť, ktorú dokážu asi len Taliani zapracovať do svojich dobrôt tak vábivo a chutne.
Ale absolútnym víťazom sa v našej rodine stal čokoládový, tiež prekvapila jeho náplň, ktorá nie je vôbec veľmi presladená a "nutelová" , obsahuje 60% kakaa, čo je aj cítiť.
Croissanty Bauli môžem len a len ODPORÚČAŤ!!! Sú ideálnym doplnkom pre deti do školy, ale určite aj pre nás dospelých, či už do práce alebo ako "rýchla náhrada" čerstvo upečeného koláčika ku kávičke☕.
(6 fotiek)
  • Nadýchané a krehké cesto
  • Mäkkučké
  • Chutné náplne
  • Jeden nestačí!!!!
  • Malé balenie pre "veľkých jedákov" - musia zjesť aspoň dva!!!
bveronikab  12. sep 2022

🥐🥐🥐BAULI maškrta🍫🍫🍫

Veľmi ma potešilo, že som mohla testovať opäť niečo nové - Croissanty BAULI - fakt som ich predtým nepoznala. Môj 11ročný synátor si ich veľmi obľúbil, nesmú chýbať ako desiatka v taške😁🥐🍫. Čokoládové su pre neho topka. Ja zjem ostané😋. Doplnila by som príchuť 🍓🍓🍓.
  • Dobrá cena
  • Sú veľmi chutné
  • Zje ich môj synček 👦🏼, ktorý je extra vyberavý na jedlo 🤪
lujzamisko  12. sep 2022

Rodinné testovanie

U nás sa testovanie začalo hneď zhurta. Muž aj syn si uchmatli z každej príchute a hneď testovali. Podľa syna je víťaz marhuľa, podľa muža vanilka. Mne chutila najviac marhuľa, čokoláda a nakoniec vanilka.
Skvelo sa nám hodili aj na výlet. Pre nás boli oveľa lepšie ako konkurencia a už sme si ich aj v obchode našli. Chuť a cesto bolo čerstvé, krehké a nechutilo mdlo ako iné. Plnka nás tak isto prekvapila, nebola len v strede ale po celkom croissante. Pre nás veľmi chutné a odporúčam.
  • Príchute
  • Cesto
  • Množstvo plnky
mojmacik  12. sep 2022

Kobylky útočili

Prihlásila som sa do testovania croissantov Bauli na Modrom koníku, nakoľko moje deti holdujú takémuto druhu pečiva, nuž reku vyskúšame. Hneď na začiatku poviem, že mne sa teda z tých 9 kusov neušiel ani jeden, lebo moje tri deti hneď zaútočili ako také kobylky a o 24 hodín už nebolo čo testovať. Takže budem tlmočiť len ich pocity, chute a ako to všetko zhodnotili. Vanilkový im všetkým trom prišiel akoby kyslý, možno nejaká ingrediencia evokovala kyslosť. Jedno z deti povedalo, že bol aj mastný v tom obale. Druhý na rad prišiel čokoládový. Nakoľko 2 z 3 milujú horkú čoko, odpoveď znela v štýle „hmmmm fajný bol". Nakoniec si nechali marhuľový, takú príchuť sme ešte nikdy nejedli a urobili sme dobre, že zostal ako posledný, lebo to vám bola fajnota! „Mamiiii, však nám tento ešte kúpiš?“ Táto veta svedčí o maximálnej spokojnosti. Ohromne svieži, mäkkučký, nadýchaný.
  • Top príchuť marhuľa
  • Pomerne malý
  • Cena vysoká, ale čo je už dnes lacné
  • Vanilkový veľmi nechutil, niečo tam deťom prekážalo, neviem posúdiť, keďže sa mi neušiel
beatabuckova  11. sep 2022

Výborné croissanty 🥐🥐🥐

Naša rodina sa riadi heslom: Zjedz všetko, čo nezje teba. Avšak ako matka dbám na ich zdravie a snažím sa vybrať si potraviny, ktoré sú zdravšie alebo majú nejakú pridanú hodnotu. Keď som im oznámila, že príde na testovanie balíček Bauli croissantov, samozrejme sa potešili a croissanty zmizli závratnou rýchlosťou. Ledva som vedela nejaké foto urobiť 🤣.
No ale k produktom....Chuťovo sú výborné, podľa mňa je postačujúca aj plnka. Pozitívne hodnotím, že je upečený z materského kvásku a vajcia, ktoré použili, sú z podstielkového chovu. Nám vyhovuje aj gramáž produktu, myslím si, že croissant je len ako dezert za raňajkami, či na desiatu k chlebíku.
Croissanty teda chutili, zloženie mi tiež pozdávalo...takže mi neostáva nič iné, len sa poďakovať za možnosť otestovať ich.
P.S. Inak bolo úplne jedno, akú príchuť sme skúšali, všetky boli výborné.
(3 fotky)
  • 👍Vyhovujúce zloženie (materský kvások, vajcia z podstielkového chovu)
  • 👍Chutná náplň
  • 👍Vyhovujúca gramáž
  • 👍Neskutočne jemné cesto
  • 👎Moja rodina žiadne nedostatky nenašla
jasadaresa  11. sep 2022

Chutné a praktické

Tak, ako uvádzam v názve, sú pre nás tieto croissanty nielen chutné, teda zvlášť čokoládový je favorit, ale nezaostáva ani orientálny vanilkový, no okrem toho sú aj veľmi praktické. Vďaka osobitnému baleniu má každý ten svoj v ruksaku, keď vyrážame na výlet. Okrem toho sme ich využili ako raňajky, chutné prilepšenie k desiatej do školy, resp. ako olovrant v družine. Ale tiež ako prvú pomoc pri náhlom pocite hladu, keď bolo do obeda ešte ďaleko. Alebo ak špeciálne povinnosti nedovoľovali pokojne si sadnúť k obedu, pretože z práce trebalo utekať pre potomka do škôlky alebo k zubárovi, či inému odborníkovi presne v čase obeda. Malý croissant dodá práve toľko energie, koľko človek potrebuje na prekonanie hladovej krízy. Ale nezasýti natoľko, aby dieťa odmietlo obed po návrate domov. Toto chutné pečivo tiež spríjemní a poteší dlhé cesty autom alebo vlakom.

Zvlášť teraz v tehotenstve som ocenila, že popri vysokej prázdninovej prevádzke, keď sa človek musel riadne obracať v byte plnom detí a nebol čas na siahodlhé prípravy jedál, som mala možnosť siahnuť po takejto variante rýchleho občerstvenia, len rozbalíš a ješ :). Čo v prípade tehotenskej nevoľnosti niekedy treba rátať na sekundy, aby sa žalúdok rýchlo niečím zaplnil a nerobil problémy :).

Takže popri ovocí a klasických chlebíkov so šunkou, sú pre nás croissanty Bauli nenahraditeľné, preto každý týždeň kupujeme celé balenie obľúbenej príchute. Jediný nedostatok vidím v tom, že sa dosť trúsia, čiže je viac neporiadku okolo detí. Ale obávam sa, že pri odstránení tohto nedostatku by utrpela na kvalite aj ich jemná chuť, ktorá sa dosiahla práve špeciálnym kvasením, ktorého vedľajším účinkom je aj zvýšené trúsenie jemnej vrchnej vrstvy. Takže stačí si po sebe pozbierať omrvinky a vsetko bude v poriadku :).
  • Jemná chuť cesta
  • Lahodné náplne
  • Zdravšia verzia croissantov
  • Rýchla energia
  • Výhodná veľkosť (zmestí sa aj do kabelky)
  • Priaznivá cena
  • Trúsenie vrchnej vrstvy
  • Marhuľová verzia je suchšia oproti ostatným príchutiam
jordynka  11. sep 2022

Fantastické!

U nás sú croissanty akoby znakom konca víkendu - sú záchranou, keď po víkende doma niet pečiva, šunky alebo nátierky. Pravidelne ich kupujem na konci týždňa s tým, že staršia si ich vezme na intrák a mladšia bude mať v pondelok o desiatu postarané.
Priznám sa, kupujem tie "známejšie". Všimla som si však, že sa v obchodoch rozšírila ponuka tohto pečiva, no bližšie som sa tým nezaoberala. Aj napriek tomu, že radi skúšame novinky, teraz som ich akosi obchádzala. Možno preto, že keď som v obchode šla okolo regálov s croissantmi, automaticky - v časovej tiesni - som siahla po nami odskúšaných.
Ale keď sme ochutnali tieto!!!!!! V momente som sa rozhodla zameniť našu obľúbenú značku za značku Bauli. Skutočne! Nepreháňam, nenadnášam...chutili famózne! Sú mäkšie na aké sme boli zvyknutí. Pripomínali mi domáce buchty alebo domáce pečivo. Aj plnky bolo viac. Sú však menšie, než tie "naše". A v jednom obchode dokonca aj drahšie ako tie, na ktoré sme zvyknutí. V našej rodine sme ich ochutnali všetci a moja mamina odvtedy kupuje iba Bauli - tie balené v krabici (to som ani nevedela, že sa predávajú aj v krabiciach po viac kusov), pretože keď sa všetci u našich zídeme, je potrebná krabica croissantov :-D !
Najviac nám chutili marhuľové, keďže milujeme ovocie a džem chutil ako domáci. Vanilková náplň bola jemnulinká ako dobre vyšľahaný puding so šľahačkou. Čokoládová náplň tiež nesklamala, bolo jej dosť, ale tá nám pripadala trochu umelo. Sú bledšie ako tie, ktoré som doteraz bežne kupovala, čo však nepovažujem za nedostatok, práve naopak - akoby boli starostlivo pečené.
Vrelo odporúčam. A nielen preto, že som mala to šťastie testovať ich, ale kvôli ich autentickej chuti rozplývajúcej sa na jazyku! Kvôli výzoru, ktorý pripomína buchty od babičky!
  • - Mäkké
  • - Chutné
  • - Viac plnky ako v bežných croissantoch
  • - Džem chutil akoby bol domáci
  • - Pripomína domáce pečivo, najmä keď sa "popráši" práškovým cukrom
  • - Objavila som aj balenie v krabici
  • - Hádam iba ich veľkosť - mohli by byť väčšie :-)
  • - Čokoládová príchuť nám osobne pripadala trochu umelo
lenkavalova  11. sep 2022

Testovanie s Bauli

Moje deti milujú croissanty. Len tieto sú dosť malé, takže jeden nestačil 🤣.
Ovocné a vanilkové boli fajn. Aj keď veľmi málo náplne. Čokoláda chuťovo nič moc.
  • Vanilkové a marhuľove chuťovo výborne
  • Malá gramáž
  • Jeden druh pred koncom záruky, takže mäkké neboli
  • Čokoládové veľmi nechutili
zuzu2636  11. sep 2022

Croissanty

Croissanty moje deti milujú, hoci fotiť sa chcela iba dcérka. Boli sme na prechádzke lesom a sladká odmena s nami. Moji chalani si berú croissanty na cesty bicyklom. Je to skvelá pochúťka pre malých aj veľkých. Syna musim zásobiť aj na internát, miluje čokoládový. Dcérka neodmietne žiadny.
(5 fotiek)
  • Trvanlivý
  • Mäkký
  • Hygienicky balený
  • Malý, na zasýtenie treba aspoň 2 kusy
  • Málo druhov náplne
vierocka1490  11. sep 2022

Fajnovučké croissantíky Bauli

Croissanty Bauli papkáme už dlhšie a koníkovská testovačka nás potešila, že máme o nejaký ten croissantík viac. Sú super na cesty, výletiky alebo len tak ako maškrta doma. Naši sa schovávaju a jedia aby som nekričala, že už by aj stačilo ich toľko jesť 🫣😂. A potom len v koši, keď vidím koľko tam je papierikov, no hrôza. Ale čo keď ich musíme mať stále v zásobe na neplánovaný výlet?! 🤷🏼‍♀️
Mne na nich chutí všetko: cesto, aj náplne je dosť a je výborná krémová, nie tuhá. Veľa píšu, že je veľkosťou malý, ale to je podľa mňa dosť, veď to nie je namiesto obeda, že má zasýtiť. Ale ako "snack" je pecka.
(5 fotiek)
  • Ľahučké cesto
  • Krémová plnka
  • Páči sa mi aj obal 🤗
  • Ja a deti nemáme voči Bauli žiadne výhrady
samarra  11. sep 2022

Kúsok Talianska kedykoľvek so sebou

Fandím baleným croissantom. Niet nad voňavú kávu a chvíľu len a len pre seba. Á samozrejme niečo rýchle s dostatočným množstvom cukru a pohody. Najlepšie instantné, teda okamžite dostupné. Kým mi deti ešte spia alebo venujú svoju vrtkú pozornosť niečomu, čo už na tomto svete splnilo účel a len čaká na svoj spečatený osud, schmatnem zo starostlivo ukrytej krabice jeden kúsok malého Talianska. Rýchlo vybalím, zhrabnem už takmer studenú kávu a bežím k oknu. Plná očakávania zahryznem a.. Mňam, chutí mi to. Croissant je mäkký a poddajný, cesto je dobré, nepríde mi umelé, je vláčne. Nie je veľmi sladké a prekvapivo ani čokoládová náplň. Taká akurát pre mňa. A je jej dosť. Nie veľa, ani málo, primerane. Výborne dopĺňa môj celkový dojem. Zahryznem jeden, dva, trikrát a lúčim sa s ním. Ešte by to chcelo jeden. Mám a tak do seba hneď previnilo ládujem druhý kus, tentokrát marmeládový. Zdá sa mi jemnejší a osviežujúci. Ďalšie marhuľové nechám deťom, sú podľa mňa sladšie. Dievčatá pribehnú takmer okamžite, spravodlivo si rozdelia zvyšné kúsky v škatuli a slávnostne vypochodujú na dvor, aby si olovrant vychutnali v slnkom zaliatej záhrade. Spokojne sledujem ich chvatné testovanie a v duch si hovorím, že toto bude parádna alternatíva rýchlych raňajok a školských desiatových balíčkov. Vrelo odporúčam.
(3 fotky)
  • Chutné vláčne cesto aj náplň
  • Nechutí umelo
  • Krásne vonia aj popri voňavej káve
  • Malé balenie
da_nie_la  11. sep 2022

Croissanty Bauli

Skvelé croissanty vhodné na cesty, aj len tak ku kávičke. My sme si ich zamilovali. Potešili aj moje deti v materskej škole, aj moje dve dcérky. S porovnaním s inými croissantmi sú lahodnejsie. Ďakujeme za možnosť testovania.
  • Mäkké nadýchané cesto
  • Ideálna veľkosť pre deti
janasofi  11. sep 2022

Malá chutná dobrota

Ďakujem vám za možnosť testovania Croissanty Bauli. Naša štvorčlenná rodina je stále na cestách, pre mňa ako pracujúcu matku je Croissant a káva ideálnymi raňajkami. Syn (21) + manžel pracujú mimo SK, takže každý víkend sa pripravuje malá desiata na cestu a priloženej malej čokoládovej dobroty ku kávičke sa veľmi potešili. Dcére (8) sa predĺžili prázdniny tak si malé dobroty vychutnávala na výlete a pri hrách vonku. Ostal jeden kus na svačinku, ktorý si už vďaka baleniu prichystala do školy a upozornila ma, že môžem kúpiť ďalšie chutné kúsky pretože si svačinku dokáže prichystať aj sama🤗.
  • Lahodné mäkké cesto
  • Tvar a postačujúca veľkosť
  • Trvanlivé
  • Množstvo energie, tuku primerané
  • Celkový chuťový dojem je výborný
ursulienka1  11. sep 2022

Croissanty

Tešili sme sa na testovanie croissantov Bauli. Netrpezlivo sme očakávali balík. Máme tri dcéry s väčším vekovým rozdielom. Každému chutí niečo iné, takže výber z troch príchutí sme privítali. Cesto bolo suchšie a náplne bolo málo. Veľkostne boli menšie. Z jednej stránky super praktické do maličkej ručičky 2,5 ročnej dcérky, no najstaršia 20ročná ich zjedla naraz tri.
Neprekvapili ani nesklamali, nebudeme ich vyslovene vyhľadávať, no určite ich ešte ochutnáme.
  • Pekný obal
  • Malé
  • Málo plnky
  • V batohu sa z nich urobila placka
megg121  10. sep 2022

Výlety s BAULI ❤️👍!!!

Keďže testovanie prebiehalo v lete, boli sme ako každá mladá rodina v pohybe, rozlietaní, rozcestovaní a na výletoch. Croissantíky nám spríjemnili a ochutili dva z nich (Hájske vodopády a kaštiel Betliar).
Každý, kto má malé deti vie o čom hovorím, keď poviem, že úspech každého výletu zavisí nie len od množstva, ale hlavne od kvality mlsiek, ktoré zoberiete so sebou.
Nesmie sa to roztopiť, nesmie to deti zašpiniť, zalepiť, nesmie toho byť málo a ideálne by to malo deti aj zasýtiť. Väčšinu z toho croisanty spĺňajú 👍.
Bauli sú chuťovo skvelé, malé rožteky so skvelou plnkou, ktorej je od začiatku do konca akurát. Sadnú dobre aj do malej rúčky a pokiaľ je niekomu málo treba zjesť dva. Alebo aj tri 😉😅.
U mladších detí jednoznačne bodovali čokoládové, u staršej dcéry vanilkový. U mňa asi tiež čokoládový a potom marhuľový (je taký osviežujúcejší), ale tam by som prijala viac plnky.
  • Jemné a vláčne cesto
  • Chuťovo veľmi dobrá plnka
  • Výborné na výlety / ako desiata
  • Mohli by byť väčšie
adka_pajerska  10. sep 2022

Naše testovanie croissantov Bauli😉

Keďže sú croissanty dostupné vo viacerých obchodných sieťach je to len ich výhoda. Croissanty majú lahodnú, jemnú chuť. Sú mäkkučké a najväčšou výhodou je, že sú vyrábané z kvásku, avšak mohli by mať väčšie balenie.U nás doma si na nich pochutnala skoro celá rodinka, nikto nemal námietky okrem najstaršieho syna, tomu nechutila náplň v croissantoch. Ale ako sa hovorí, každý máme ,,svoje" chute 😛. Takže za nás skvelá skúsenosť a určite nie posledná.
  • Mäkkučké
  • Lahodné
  • Väčšine rodiny chutila náplň, ktorej je dostatok
  • Menšia gramáž, pre hladné bruška treba zjesť veľké množstvo 🤣
lenkadenisa  10. sep 2022

Mňamka

Mojim deťom tieto croissanty chutia, najmä marhuľové. Cesto nie je suché, čo je v dnešnej dobe snáď zázrak a to, že v nich nie je veľa plnky, je len plus, aspoň nie je všade rozmazaná. Kupujem ich vždy, keď ich v obchode vidím.
  • Cesto nie je suché
didiana333  10. sep 2022

Mňam 👌

Ďakujem za možnosť testovať Bauli. Rada by som napísala, že som si s rodinou testovanie užila, ale bolo také rýchle, že som si to užiť nestihla 😆.
Balík prevzal môj najmladší, keď som bola v práci. Dovolila som mu otvoriť ho, prvá chyba ☝️.
Potom prišiel z práce manžel a potom starší synovia. A mne zostal jeden drobček marhuľový na ochutnanie😂.
Môžem zodpovedne vyhlásiť, že všetkým chutilo. Môj bol marhuľový. Jemný, chutný, vláčny, voňavý a na môj apetít maličký 👌. Kľudne ich môžete vyrábať o trochu väčšie 😉.
Mrzí ma, že som nestihla urobiť fotky ale prišla som neskoro. prázdna krabica s bublinkovou fóliou fakt nebude nikoho zaujímať. No škoda.
Takže naše testovanie prebehlo super rýchlo a veľmi chutne. Určite si ich ešte kúpime a vrele ich odporúčam. Mňam 😍.
  • Chutná plnka
  • Mohli byť väčšie
lenka9g  10. sep 2022

Týždeň s Bauli

Bauli s príchuťou čokoláda
Mäkkučký croissant s čokoládou, ktorá sa vám roztečie po zahryznutí. Čokoláda vo vnútri nie je tuhá. Chuť cesta je príjemná, necítim žiadnu pachuť ako pri croissantoch iných značiek. Testom chuti a kvality bolo prvých 10 minút po otvorení balíka. Všetky príchute zmizli rýchlosťou blesku piatimi členmi mojej rodiny. Všetci pochvaľovali. To, že na odfotenie balíka alebo detailov obalu či naplne nebolo času, nikoho nezaujímalo. Pre foto sme museli do obchodu kúpiť nové 🤣 a to je kameň úrazu, zohnať ich nebolo jednoduché. Našla som ich až v treťom obchode, boli v akcii a stali 0,35€. Akciová cena bola veľmi dobrá vzhľadom na objem.

Bauli s príchuťou marhúľ
Mäkkučký croissant s marhuľovým džemom, môj favorit. Náplne je tak akurát. Džem s cestom je pre mňa ideál, ostanem mu verná a z trojice príchutí je táto najlepšia.

Bauli s príchuťou vanilka
Croissant znova jemný. Tu by som uvítala viac náplne, trocha suchý.
  • Lahodná chuť
  • Dosť náplne
  • Mäkkučký
  • Malý objem
  • Ťažko sa zháňa
spajky  9. sep 2022

Jemná chutná desiata!!!

Dostali sme možnosť vyskúšať všetky príchute. Postupne sme začali testovať všetky. Čokoládová bola chutná ale mohlo by jej byť viac. Na rad prišla vanilka ale tá mojím deťom nechutila, na prekvapenie najviac im chutila marhuľová náplň a aj mne. Stručne môžem zhodnotiť, že nás ani nenadchli chuťou, ani úplne nesklamali. Určite by sme po nich v obchode ešte siahli.
  • Chutné cesto
  • Marhuľová náplň
  • Rýchla celkom chutná desiata na cesty
danielaj  8. sep 2022

Sladké testovanie s Bauli

Na testovanie croissantov Bauli som sa veľmi tešila. Keď prišiel balík, dcéry sa hneď vrhli na ochutnávku. Ja som sa snažila uchmatnúť si z každej príchute aspoň kúsok na ochutnanie. Sme 4členná rodina a croissanty prišli z každej príchute 3 kusy. Cesto bolo výborné, veľmi jemné a nadýchané, ale náplne bolo žalostne málo. Čokoládová náplň mala takú zvláštnu chuť, ktorú ani neviem identifikovať, marhuľová príchuť bola veľmi umelá, jedine vanilkové mali výbornú náplň. Croissanty boli veľmi malé. Pre nás taký obyčajný croissant.
(7 fotiek)
  • Jemné, nadýchané cesto
  • Výborná vanilková náplň
  • Veľkosť croissantov
  • Umelá čokoládová a marhuľová náplň
lenka1231  8. sep 2022

Croissanty

Celkovo hodnotím croissanty viac pozitívne ako negatívne. Boli fajn, vhodné napr. na cesty. Veľmi mäkké, avšak takmer žiadna plnka. Najviac nám chutili marhuľové.
  • Mäkké cesto
  • Fajn na cesty
bubo27  8. sep 2022

Croissanty Bauli

Taliani to naozaj vedia. Keď prišla krabica, hneď sme sa tešili, že budeme testovať.
Tak čokoládové mali takú zvláštnu chuť čokolády. Naozaj to u nás akosi nezabralo. Potom prišli na rad ovocné a tie už boli super, len podľa nás málo plnky. A vanilkové jedna báseň ❤️.
Všetky boli nadýchané a čerstvé všetky. Balili sme icj vždy, keď sme šli niekam na cestu. Ale aj ja do práce, veď ku kávičke patrí niečo sladké ako pravý talian 😉❤️.
  • Čerstvé
  • Lahodné
  • Chuť čokolády bola veľmi zvláštna
ariannazara  8. sep 2022

Testovanie Bauli

Ďakujem, že som mala možnosť otestovať tieto croissanty. Ale vôbec vôbec ma neoslovili, viac si ich nekúpim. Jediné, čo môžem povedať pozitívne je, že boli jemné, nadýchané ale plnky žalostne málo a vôbec to nechutilo dobre. Čokoláda úplne divná chuť, marhuľa taká umelá, málo plnky, suché. A veľmi maličké, zatiaľ u mňa nekonkuruju inej značke. Fakt taký šedý priemer - žiadne nadšenie.
  • Malý croissant
  • Nechutná čokoláda vo vnútri
  • Umelá chuť
  • Svojmu dieťaťu by som ich viac nekúpila
simie10  8. sep 2022

🥐Sladká testovačka s Bauli

Croissanty Bauli nás naozaj milo prekvapili. Doma radšej pečiem, ale ako rýchlovka, keď nie je čas, je takýto croissant výborná voľba.
Najviac nás oslovila marhuľová príchuť. Myslím si, že Bauli majú ideálnu veľkosť na pomaškrtenie a príjemnú konzistenciu, ktorá schová suchú konkurenciu do vačku.
  • 🥐Ideálna veľkosť
  • 🥐Kvások a vajíčka z podstieľkového chovu v zložení
  • 🥐Príjemná konzistencia cesta
  • 🥐Výborná chuť
  • Málo príchutí na výber
  • Po dlhšom čase v taške sa z nich stala placka
  • Palmový tuk v zložení
gabccia  8. sep 2022

Croissantiky

Tieto croisanty som ochutnala ešte dávnejšie, ked mi ich kamarátka doniesla a bola som milo prekvapená, že sú také iné.
Mňa zaujala tá vôňa po otvorení, cesto ja vynikajúce, nadýchané, akurát by som vytkla, že by mohlo byť viac plnky a väčšia gramáž. Mne najviac chutili vanilkové, synovi zase čokoládové. No v konečnom dôsledku ich určite odporúčam a my ich budeme kupovať :-)
  • Kváskové cesto
  • Jemne nadýchané a voňavé cesto
  • Krehké
  • málo plnky
tosijo  7. sep 2022

Testovali sme Croissanty Bauli

Croissanty Bauli sme mali prvý krát. Synovi najviac chutil marhuľový, mne zase čokoládový.
Celkovo sú chutné, nadýchané, jemné a krehké, ale podľa nás je v nich málo plnky a uvítali by sme viacej príchutí a väčšiu gramáž.
  • Jemné a krehké
  • Bez konzervačných látok
  • Z materského kvásku a vajec z podstielkového chovu
salinka28  7. sep 2022

Ochutnávka croissantov Bauli

S týmito croissantmi sme sa ako rodina stretli prvý krát. Deti samozrejme hneď siahli po čokoládových. Po nich sa hneď zaprášilo. Myslím, že im chutili. Sú veľkostne tak akurát, aj plnky je v pohode. Čokoláda bola horká, čo obľubuje moja dcérka a ja. Marhuľové mi prišli zase moc sladké na môj vkus a vanilka bola opäť príjemná. Nebolo jej málo ani veľa, tak akurát. Určite sa k ním vrátime a sem-tam si ich zoberieme na výlety alebo deti do školy.
  • Horká čokoládová plnka
  • Veľkostne vhodné akurát pre deti
  • Marhuľové na môj vkus presladené
romco11  6. sep 2022

Ničím lepší ako iné

Rovnako ako pri iných je tam málo plnky, čo je jediná vec, ktorá by to mohla zlepšiť.
Inak dobrý
  • málo plnky
vamaja  5. sep 2022

Naše testovanie Croissantov

Dobrý deň. Ďakujem Vám za balík croissantov Bauli na testovanie. Croissanty si veľmi chutné, ľahké na trávenie. Nie sú chuťovo umelé. Ale mohli by mať viac plnky. Inak im nemám čo vytknúť. Určite ich budem kupovať pre mojich chalanov, ktorí zbožňujú croissanty.
angie777  5. sep 2022

Výborné croissanty BAULI

Ďakujem za možnosť testovať croissanty BAULI 😊.
Veľmi som sa potešila, keď som bola vybraná na testovanie.
S dcérou sme tieto chutné maškrty poznali už skôr, nejaký čas ich už pravidelne kupujeme. Obľúbili sme si ich hlavne kvôli tomu, že nechutia tak "umelo" ako tie ostatné, ktoré sú na trhu.
Keďže obidve preferujeme sladké raňajky a v priebehu pracovného týždňa nestíhame raňajky doma, Bauli croissanty sú dobrou voľbou, či už pre dcéru do školy, alebo pre mňa do práce.
Sú vynikajúce ako maškrta ku kávičke, na výlety, do školy, ... jednoducho keď je chuť na niečo sladké 💛.
Mne osobne najviac chutí marhuľový a vanilkový a dcére všetky 😉.
Privítali by sme určite aj iné príchute.
BAULI croissantom nemám čo vytknúť, určite ich budem kupovať aj naďalej 👍.
  • Výborna chuť
  • Veľkosť akurát
  • Príjemná vôňa
petulka00013  5. sep 2022

Testovali sme 🙂

Popravde, netuším ako chutia pretože moje deti s mužom ich všetky zjedli 😂. Ale starší si veľmi pochvaľoval marhuľové, mužovi zasa chutili vanilkové a mladšiemu čokoládové. Sú mäkučké a perfektné. Síce trocha menej plnky, ale to vôbec nevadilo, nakoľko bola akoby nasiaknutá všade. No a keďže nám začal školský rok, dnes sme zháňali po obchodoch marhuľové na desiatu pre syna lebo on iné nechce 😂😂😂.
  • Chuťovo výborné
  • Škoda, že sú malinké
ludka140281  5. sep 2022

Mlsnotkou vždy a všade ♥️

Croissanty Bauli už poznáme niekoľko chvíľ. Sú báječné a moja rodina ich bráva všade. Sú chutné, voňavé, nadýchané ale nikdy ich nie je dosť 😊. Za nás hodnotíme najsuper ovocnú príchuť marhule. Po tomto sa len tak zaprášilo, potom zmizli čokoládové a vanilkové. Sú našimi spoločníkmi vždy a všade. Ako malá mlska k desiatej, či ku kávičke sú dokonalé. Je pravda, že sú krehučké a v kabelke je z nich po chvíli fotka, ale na chuti to neodoberá 😁. Sú dokonalé, ale jeden nikdy nestačí.Tá chuť láka na ďalší 👌. Veď skúste a uvidíte, či mám pravdu ❤️. Privítala by som aj väčšie balenie pre nás pažravejšich 😁👍. Na rybačku, výlety, do školy.. kamkoľvek a kedykoľvek.
  • Nadýchanosť
  • Receptúra s materským kváskom
  • Dokonalá sladkosť
  • Zjete hneď viac
misinka0611  5. sep 2022

Nadýchané croissanty 🥐

Croissanty Bauli sme mali možnosť vyskúšať prvýkrát. Zaujalo ma, že sú z kvásku a obsahujú vajíčka z podstieľkového chovu 👍.
Croissanty boli čerstvé, voňavé a veľmi jemné, nadýchané. Chuť bola lahodná, v chuti som necítila žiadnu umelinu. Vanilková, čokoládová a aj marhuľová plnka bola vynikajúca, naozaj sme si pochutili. Každopádne, prijala by som jej viac, lebo naozaj bola perfektná. Croissanty Bauli majú aj nižšiu hmotnosť, je to skôr taká pochutina poobede ku káve. Určite nenahradia plnohodnotné jedlo, ani na raňajky, museli by ste ich zjesť viac 🙂.
U nás zmizli rýchlosťou blesku. Syn by bol schopný zjesť aj 3 naraz, musela som ho krotiť. Najviac mu chutil čokoládový, mne vanilkový. Z croissantu ochutnala aj malá dcérka a teda síce nerozpráva, ale dala vedieť, že je spokojná.
Croissanty sú podľa mňa ideálne ako niečo malé pod zub deťom na desiatu, poobede ku káve, alebo na výlety, deťom do kočíka atď. Dieťa sa ho nepresýti, ale je spokojné, že dostalo niečo sladké 😊.
Dávam 4 hviezdičky. Jednu hviezdičku uberám z dôvodu, že plnka je naozaj vynikajúca a mohlo by jej tam byť naozaj viac 😁. Možno si to tu firma Bauli prečíta a prehodnotí to, lebo naozaj croissanty sú vynikajúce a zatiaľ najlepšie aké som z tých balených jedla.
  • - Nadýchannosť croissantu
  • - Chuť croissantu
  • - Chuť plnky
  • - Jemnosť croissantu
  • - Z kvásku
  • - Množstvo plnky
bobulka823  5. sep 2022

Celkom chutné croissanty

V prvom rade ďakujem za možnosť testovania croissantov. Odporúčam ako rýchlu svačinku. Keďže často a radi chodíme s deťmi na výlety, vždy je dobré mať po ruke rýchle jedlo. Moje deti sú totiž stále hladné 😁😁😁. Croissanty berieme vždy so sebou, či už na bicykel, turistiku alebo na chatu.
Hodnotím ich vcelku dobre, až na to, že vo vnútri bolo málo krému. Najviac nás oslovili marhuľové, boli veľmi osviežujúce. (Jeden marhuľový
som si uchmatla pre seba 😊). Ale pochutnali sme si aj na vanilkových a čokoládových. Moje deti keď sú hladné, zjedli by aj mňa 😁😁😁.
(8 fotiek)
  • Pekný obal
  • Malá veľkosť
  • Až veľmi krehké - pri prevoze v taške vznikli placky
xxxxxnnnnn  5. sep 2022

Jemné a chutné croissanty

Výborné a chutné pochúťky po ktorých sa doma hneď "zaprášilo". Synovia sú športovci, takže si hneď pribalili do ruksakov zdroj bielkovín.
  • - Lahodné pečivo
  • - Jemná aróma
  • - Vláčna náplň
  • - Náplň tak akurát - ani veľa, ani málo
  • - Pekný obal
igiana  5. sep 2022

Vždy ich je málo 😊

Na testovanie croissantov Bauli sme sa veľmi tešili, keďže sme boli zvedaví na originálnu receptúru. Kuriér ich priviezol hneď ráno, takže všetci sme si vychutnali sladké raňajky bez námahy 😉. Manžel testoval pri kávičke a musela som ho brzdiť, keďže zjedol naraz dva a pozeral po ďalšom😄. Chutili nám najviac zo všetkých balených croissantov, ktoré sme doteraz jedli. Deťom som Bauli povinne musela prichystať do školy na desiatu 😊.
Sú mäkké, nadýchané, majú príjemnú vôňu a vyváženú chuť. V marhuľovom krásne rozvoniavali marhule, vo vanilkovom vanilka, čokoládový voňal kakaom. Žiadne umelé arómy a pachute. Nepresladené.
Uvítali by sme xxl veľkosť 😉.
Jediné mínus by som spomenula palmový tuk v zložení.
  • Kváskové
  • Nepresladené
  • Palmový tuk v zložení
blbovina  5. sep 2022

Croissanty

Veľmi sme sa potešili tejto dobrotke. Chlapci hneď spapkali po dve, keďže sú traja, každý ochutnal všetky príchute a chutili.
  • Vláčne
gabinka127  5. sep 2022

Croissanty BAULI

Za mňa nie sú ničím výnimočné.. Do ovocnej náplne by som odporučila dať vyšší podiel ovocia. Croissanty sú maličké, v každej príchuti je málo plnky. Ani moja 8ročná dcérka sa z croissantu nenajedla, skôr ho zjedla ako pochúťku po jedle, nakoľko sú ozaj maličké.
  • Mäkké cesto
tosomja  3. sep 2022

...mne chutili

Keď nám prišiel balík, hneď sa na neho vrhli, 7 členov rodiny a "len" 9 croissantov 😁.
Čokoládové boli najlepšie a chutili aj najmenším osadníkom našej bandy. Z vanilkového a čokoládového mi dali len kusnúť a marhuľový mi dali dojesť. Musím napísať, že fakt chutil najmenej a bol suchý oproti čokoládovému a vanilkovému.
Ku káve však pasoval. Nedalo sa testovať viac dní, ani neviem, či by stačil jeden na raňajky, či desiatu, keďže do 10 minút od otvorenia krabice bolo po nich, ale som rada, že sme mohli ochutnať. Keď uvidím v obchode čokoládový, určite si kúpim, chutila mi plnka, aj keď jej bolo málo. Ale chuť čokolády bola aj v ceste.
  • Málo plnky
  • Na výber len z troch príchutí
  • Ovocný mal suché cesto
anjelik9993  3. sep 2022

Testovali sme

V našej rodine máme radi croissanty, hlavne naša najstaršia miluje čokoládové, tak nás potešilo, že nás vybrali na testovanie. Tieto croissanty od Bauli sme nepoznali, zatiaľ som si ich nevšimla ani v obchode. Hneď ako prišli, dcérka otestovala. Čokoládový u nej ostáva topka. Marhuľové a vanilkové sme ochutnali ja s manželom. Croissanty sú chutné, majú chutnú plnku, sú menšie ako tie od konkurencie, ale to bude asi kvalitnejším zložením.
  • Materský kvások
  • Chutné plnky
  • Vajcia z podstieľkového chovu
  • Nulový obsahu alkoholu a konzervačných látok
  • Hrachová bielkovina ako zdroj bielkovín
  • Menšia gramáž
  • Málo druhov plnky
bambulka147  2. sep 2022

Ľúbime Bauli

Keď mi prišli na testovanie croissanty, moja ročná dcéra ich hneď prepadla, lebo ľúbi papať.
Croissant sa ušiel jeden mne, jeden mužovi a malá zjedla zvyšné, avšak aj ten jeden nám ale stačil na to, aby sme si ich obľúbili, nakoľko sú neskutočne jemné a lahodné. To cesto nie je žiadna umelina, plnka bola super, marhuľové chutili ako môj domáci džem keby tam bol. Takže za nás obrovská spokojnosť a budeme ich kupovať a odporúčať ďalej :). Pár foto malej pridávam.
  • Kváskove cesto
  • Lahodná a jemná chuť
  • Chutí aj detským bruškám
  • Menšia gramáž
lkll  1. sep 2022

Croissant marhuľový

Ľúbim ovocné príchute a aj všetky druhy džemov.
Cez obal som hneď zacítila že to nie je také krehké a jemné pečivo ako čokoládový croissant.
Mal menej plnky, čo pre mňa je mínus. Čakala som, že tam bude bohatá náplň.
  • Obal lákavý
  • Menej náplne a suchšie cesto
lkll  1. sep 2022

Croissanty bauli

Croissanty milujem, velmi som sa potešila, že ma vybrali na testovanie..
Ochutnala som najprv čokoládovú príchuť. Už cez obal som cítila, že sú veľmi mäkučké a aj obal veľmi láka.
  • Veľmi krehké cest, jemné a mäkučké čerstvé
  • Menej plnky
katharynkaa  1. sep 2022

Testovanie Croissantov Bauli👌

Croissanty Bauli 👌 sme celá rodina už poznali😃.
Testovaniu sme sa potešili, len žiaľ málo bolo🤣🤣🤣.
Zmizli rýchlosťou blesku, manžel nemal vôbec a mne sa podarilo aspoň jeden uloviť ku káve☕ a jeden odložiť na ,,horšie" časy, keď už nebudem vedieť, čo dať staršej na desiatu do školy.
Tieto croissanty Bauli nám chutia najviac spomedzi konkurencie. Sú výnimočné svojou krehkosťou ,vláčnosťou a chutnými plnkami, ktoré nechutia umelo.
Hodnotím ich pozitívne, avšak nájdu sa aj malé nedostatky spomenuté nižšie.
  • 👍 krehkosť
  • 👍vláčnosť
  • 👍chutné plnky
  • 👎menšia gramáž
  • 👎prijala by som viac plnky
  • 👎slabšia dostupnosť pre maloobchodného spotrebiteľa
bveronikab  31. aug 2022

Maškrta BAULI🥐🥐🥐🔝

🥐Croissanty sú úplná pecka, hneď ako prišli sme otestovali všetky príchute🍫🍑. Mne chutia všetky chute, starší syn pojedol všetky čokoládové🍫 a hneď bežal do COOP-ky kúpiť ďalšie😃.
Majú veľmi príjemnú jemnučkú chuť, rozplývajú sa na jazyku a hlavné je, že nie sú mastné!!!
  • Skvelá chuť
  • Neostáva mastné v ústach a na jazyku
  • Pridala by som novú chuť napríklad➡️ jahôdka 🍓🍓🍓
ls1997  30. aug 2022

Croissant

Jemnulinke, mäkké , nie príliš sladké.
veronikalubko  30. aug 2022

Jednoducho TOPka v Croissantoch ❤️

Úprimne, neočakávala som takú chuť za tú cenu, no veľmi milo prekvapili ❤️.
Chuťovo a čerstvosťou sú naozaj jedny z najlepších croissantov, aké sme jedli a skúsili 😊.
  • Lahodná chuť
  • Super cena
  • Skvelá rýchla svačina na cesty a prechádzky
  • Chutné plnky
katkup  29. aug 2022

Maximálna spokojnosť a Top kvalita👍

Milujeme ich celá rodina a konečně to kvalita a velmi chutná, nie ako tie iné umeliny na trhu.... Uz jedine Bauli croasanty❤️
  • Kvalitný produkt
  • Zdravy
  • Jemny
  • Chutny
  • Vyrobene z kvasku
petulka00013  27. aug 2022

Croissanty Bauli

Popravde netuším ako chutia lebo moje deti s mužom ich všetky zjedli 😂 ale starší si veľmi pochvaľoval marhuľové vraj boli ako to nazval on mužovi zasa chutili vanilkové a mladšiemu čokoládové. Vraj su mäkučké a perfektné. Sice trocha menej plnky ale vraj to vobec nevadilo nakoľko bola akoby nasiaknutá všade.
erikad82  25. aug 2022

Skvelá maškrtka

Prekvapila ma jemnosť. Aj keď plnky sa zdá málo, croissanty sú akoby nasiaknuté a cítiť chuť v celom croissante. Marhuľové sú top. Ale chutia aj ostatné príchute! Skvelá maškrta len tak po obede, do školy, na tréning, či nejaký výlet.
Super!!!
haretis  22. aug 2022

Že mňam

Prvý krát som ich kúpila lebo boli v akcii vo veľkom balení. Už sme si ich zamilovali. Sú iné. Nie sú také umelé. Ja mám rada marhuľové, sú chutné, výrazné a ja mám pocit, že nie sú moc sladké. Môj malý má rád čokoládové. I v ceste je cítiť rozdiel. Určite stoja za skúsenie. My už kupujeme pravidelne.
chica007  21. aug 2022

Vysoka cena za malo muziky

Malo plnky, maly objem, maly miniaturny vyrobok za vela penazi.
  • extremne malo plnky - len aby sa nepovedalo, ze to nema plnku
  • maly objem - miniaturny vyrobok
  • za neprimerane premrstenu cenu
  • cena je asi za reklamu a pekny obal
weronka92  21. aug 2022

Super

Jemnulinke, mäkké , nie príliš sladké. 🙂
simonina33  21. aug 2022

Skvelé croissanty 😋

Moje deti ich milujú. Starší musí mať každý deň v taške počas školy aj na raňajky a aj mladší každé ráno. Je úplne jedno aká príchuť. Keď chcú niečo sladké a lahodné vezmú si. Ešte len ich domov donesiem a hneď si píšem na zoznam ďalšie. Samozrejme chutia aj mne ale nie vždy sa mi ujde 😁
mima12e  20. aug 2022

Croissanty Bauli

Najlepšie croissanty aké môj syn papal miluje ich zjedol by ich aj na kilá keby mohol najradšej má ale čokoládové a marhuľove.Vyhra by ho veľmi potešila.Keby vyhráme podelili by sme sa aj z ostatnimy na vyskúšanie.dakujem
  • Ich chuť
  • Jedinečnost
gionella  19. aug 2022

Prijemne prekvapenie

Moji chlapci milujú croissanty tak už sme ocutnali kadejaké a kadejako to dopadlo. Kúpila som bez očakávaní croissanty Bauli a ostala som veľmi prijemne prekvapená. Makkucke, nie mastné ako mnoho iných a s chutnou náplňou bez pachute umelin. Ideálna desiata, rychle raňajky a pre moje deti pravidelne posilnenie pred tréningami.
  • Mäkkosť
  • Zloženie
  • Nezanechava mastnú chuť v ústach
  • Uvítali by sme viac džemových prichuti :)
stelecka  18. aug 2022

Veľmi chutné

Sú veľmi mäkkúčké a chutnučké
adri31  18. aug 2022

Vždy a kdekoľvek

Sú super mäkkučké a s tajnou náplňou
  • Mäkkosť
  • Malá veľkosť
petrarosko  18. aug 2022

Sú veľmi chutné a lahodné

Sú veľmi chutné a lahodné.. deti ich zbožňuju
simik1100  17. aug 2022

Prekvapivá chuť

Kúpila som ich náhodne,pretože je to aj sladkosť aj zasýtia.
Prekvapila ma mäkkosť a chuť.
Moja 7mesacna dcéra miluje croasanty síce maslové a suché ...ale keďže nie je v tom až toľko náplne,podelili sme sa ja s náplňou a ona ostatok.
Vôbec sa jej nelepil na podnebie a boli ako obláčik ľahké.
Určite budeme už kupovať len tieto,zatiaľ sme vyskúšali čokoláda a vanilka,dnes idem na nákup a budem hľadať marhuľové 😁
  • Jemný
  • Ľahký
  • Mäkký
  • Skvelá chuť
  • Náplne akurát
  • Vhodné aj pre menšie detičky
  • Aj zasýti aj pomaškrti
slawka38  16. aug 2022

Tradičná kvalita

Máme radi kvaskové pečivo a toto je chutná sladká desiata práve pre nás. Deťom rada balím má výletu práve marhuľový croissant.
  • Kvaskové pečivo
  • Dostupnosť v obchodoch, ktoré navštevujeme
mancicimancici  16. aug 2022

Lahôdkové croissanty, ktoré sa rozplývajú v ústach

Ja som milovníčka akýchkoľvek croissantov. No potom, čo som vyskúšala croissanty Bauli, tak si ma jednoducho získali. Lahodná chuť, plnka a chrumkavosť v ústach zaručujú neodolateľnú chuť dať si ďalší croissant. Jem ich aj po cvičení, pretože ich MILUJEM 😍 najlepší je čokoládový !!! ❤️ Každému, kto ich ešte nevyskúšal ich odporúčam všetkými desiatimi
  • Lahodnosť
  • Fantastickosť
  • nie sú 😊
janussss  15. aug 2022

Výborne croissanty 🤷

Kúpila som tieto croissanty v reťazci v akcii ,, nevedela som do čoho idem, ale boli fakt úžasné.
Mäkké , chuťovo výborne. Vôbec nebolo suché. Plnka chutila aj mojim deťom ktoré majú mlsne jazýčky 🤪
Kúpila som dve balenia, čo som oľutovala hneď po odhalení ☺️
  • Mäkké
  • Bolo ich málo 😉
renyga  15. aug 2022

Pozdravujem, najchutnejšie sú s nutellou a čokoládou, no hlad zaženu aj ovocné, dokonca sú zdravšie❤️

Pozdravujem, najchutnejšie sú s nutellou a čokoládou, no hlad. zaženú aj ovocné a sú zdravšie. ❤️
  • Čokoláda
  • Nie sú
baby2008  10. okt 2021

Keď dostaneme chuť na krehký 🥐croissant z pekárne, je Bauli moja jednoznačná voľba👌👍

Vynikajúce plnochutné, nadýchané, krehké a ľahko stráviteľné croissanty BAULI s výbornou plnkou, akurátnou veľkosťou (50 g klasické kváskové a 45 g kváskové cereálne) a v neposlednom rade aj s veľmi dostupnou cenou ❤ VYNIKAJÚCI POMER-CENA KVALITA. 💪👏
Pokiaľ máte viac času a možnosť testovať croissanty doma, odporúčam použiť nadstavbu hriankovača a o 2 minútky, po opečení z jednej aj druhej strany, máte na stole voňavé, chrumkavé croissanty ako z pekárne. 🥐🥐🥐🥐
Moje deti, ktoré croissanty nikdy nemali rady, si značku Bauli zamilovali. 🥰 Keďže nie sú ani „gumové", ani plnku nemajú mastnú, ako konkurencia. Majú vyváženú chuť, nepostrehli sme, že by boli aromatizované ,sú bez konzervačných látok, z materského kvásku a vajec z podstielkového chovu. Na ich výrobu sú použité tie najkvalitnejšie suroviny a u nás, okrem klasickej čokoládovej príchute, milo prekvapila aj ovocná - marhuľová a vanilková príchuť, ktorá je rovnako výborná.
Úplne najviac však u nás zabodovali 7-cereálne, jemne chrumkavé croissanty, ktoré by sme uvítali aj s čokoládovou plnkou, možno aj neplnené s kakaovým cestom. 💯
Test Bauli zmenil môj pohľad na balené croissanty a určite ich budeme aj naďalej kupovať. V Tescu sú dostupné aj cereálne croissanty bez náplne. 🥳
(15 fotiek)
  • *krehké
  • *vláčne
  • *nadýchané
  • *chutné
  • *veľa chutnej plnky
  • *bez konzervačných látok
  • *z materského kvásku
  • *z vajec z podstielkového chovu
  • *ohriankované chutia ako čerstvé croissanty z pekárne
  • dostupné iba v sieti Tesco, Coop, MaxSport
klaudka  4. okt 2021

Chutnučké croisanty

Úplne naj čokoláda. 🍫 🍫😋
katkaseiner  26. sep 2021

Fantastické croissanty

Croissanty ma prekvapili jemnosťou, človek akoby jedol obláčik. Ešte viac ma teší, že sú kváskové. Sama kváskujem a poznám benefity kváskovania. Keďže nám naštartoval školský rok, krúžky, zhon, považujem ich za skvelú voľbu na raňajky, desiatu, medzi krúžkami, na cestách. Príchute mi vyhovujú, čokoládou a vanilkou sa nič nedá pokaziť, marhuľový džem je môj najobľúbenejší... Možno by som ešte skúsila s jahodovým džemom. 😊
  • Kvásková verzia
  • Výborné príchute
  • Chýba jahodová verzia, ale možno o nej len neviem
  • Čiže zatiaľ nič
titulienka  26. sep 2021

Bauli je naša novinka v školských desiatach

Bauli nás zaujal hlavne obalom, ktorý je výrazný rôznymi farbami, čo je lákadlom pre detské očká. Deti si mali možnosť vybrať z rôznych príchutí, čo je veľké plus. U mňa zabodoval hlavne viaczrnný, s akým som sa u iného konkurenta ešte nestretla. Bauli je náš nový partner na školské desiaty alebo rýchle občerstvenie v práci. Sme radi, že Bauli prišlo na náš trh .
  • Obal
  • Príchute
  • Väčšia gramáž
zuzu90  26. sep 2021

Chutné občerstvenie

Croissanty má naša rodinka veľmi rada. Verný spoločník na výlet, chutná desiata do školy, rýchle raňajky. 😁
  • Jemné pečivo
  • Lahodná plnka
  • Praktické balenie
  • Veľmi chutné
smidka2279  26. sep 2021

#desiata

Syn si vybral na desiatu vanilkový croissant, nemal žiadne výhrady, asi mu chutil, keďže ho celý zjedol.
sisska  25. sep 2021

Croissant Bauli - marhuľová náplň

Táto náplň je podľa dcérkiných slov „úplne TOP" (a to som to tipovala na čokoládovú, ale čuduj sa svete, vyhrala marhuľová). Nečudujem sa, pretože jej chuť je svieža, lahodná a vynikajúca! Odporúčam všetkým, určite stojí za vyskúšanie!
  • lahodná, svieža chuť marhuľovej náplne
  • voňavé cesto
  • mäkký croissantík ideálny napr. na výlet či na desiatu pre deti
  • prijala by som viac tej super náplne
sisska  25. sep 2021

Croissant Bauli - čokoládová náplň

Na "čoko-verziu" tejto pochúťky som sa tešila a musím povedať, že nesklamala. Výborné cestíčko a famózna čokoládová náplň.
  • vynikajúca čokoládová náplň
  • mäkké cesto
  • ideálna veľkosť
  • uvítala by som viac tej super náplne :)
zuzu90  25. sep 2021

Chutné občerstvenie

Croisanty má naša rodinka v obľube. Super spoločník na výlet, ale aj ako chutná desiata či olovrant. Croissanty Bauli majú výbornú chuť. Jemné pečivo s lahodnou plnkou. Dievčatá odporúčajú, veľmi im chutili. 😊
  • Praktické balenie
  • Jemné pečivo
  • Lahodná plnka
  • Žiadny nedostatok
liiily  25. sep 2021

Cereálna ovocná bomba

Týmto chutnučkým croissantom nemám čo vytknúť. 😊
Chutí deťom aj nám dospelým, super ku kávičke. ☕
Dnes som skúsila tento cereálny s ovocnou náplňou. 😍
  • Cereálne
  • Vhodné pre deti
  • Chutná plnka, ktorá nie je presladená
  • Vyvážená chuť
  • Okrem veľkosti som nenašla žiadne nedostatky
beatabuckova  24. sep 2021

Super sladkosť Bauli

Bauli u nás ochutnala celá rodina a od dnes kupujem len tie. Cesto croissantov je úžasne mäkké, vláčne a plnka tiež výborná. V porovnaní s ostatnými značkami croissantov sú oveľa chutnejšie. Najviac nám chutili čokoládové, ale i ostatné príchute boli fajn. ❣️
  • jemné, vláčne cesto
  • chutná plnka
  • zdravší variant croissantov
  • nenašli sme žiadne 😀
livinka1111  24. sep 2021

Milujeme Croissanty Bauli

Tak skvele, mäkučké a nadýchané croissanty sme dávno nejedli. Sú skrátka jedna báseň. Ako stvorené pre rýchle raňajky a ako zdravá maškrtka pre detičky do školy ku desiatej. Určite ich budeme kupovať aj naďalej.
  • Mäkučké
  • Ako stvorené pre deti aj pre dospelých
  • Nedostať ich v každej predajni
barbie77  24. sep 2021

Chutné raňajky aj maškrta

Croissanty Bauli su výborné, jemné, plné chutnej náplne.
  • Jemné cestíčko
  • Výborná chuť
  • Cereálna alternatíva
katkapetko  24. sep 2021

Prevalcovali konkurenciu

Celkovo hodnotím croissanty Bauli ako veľmi podarenú trvanlivú verziu tohto sladkého pečiva. Hoci cereálne nás nijak extra neohúrili, o to viac nám chutia klasické z cesta z materského kvásku. Zaslúžia si určite miesto v regáloch obchodov i našich špajzkách. My sa k nim budeme určite vracať a môžme ich vrelo odporučiť.
Každá z príchutí si u nás našla svojho fanúšika, takže je zrejmé, že sú fajné všetky.
  • skvelá chuť
  • materský kvások
  • kvalita
  • podľa tradicnej receptúry
  • chutná náplň z kvalitných surovín
  • v cereálnej verzií málo náplne
  • sú maličké
  • dostupné len v niektorých obchodoch
ivana2504  23. sep 2021

Som francúz😀

Milujem croissanty, a ešte keď sú z kvásku. že zdravšie, tak to musím po všetky príchute. 😂 Mňamka to bude a pocit, že zhreším zdravšie. Vyzerajú fajnovo.
  • Croissanty sú naj sladkosť
marthuska  23. sep 2021

Prekvapivo ešte lepší ako sme čakali :)

Mäkučký, jemný, akurát sladká náplň, výborné cesto. Cereálny s náplňou z lesného ovocia nám dospelým chutil úplne najviac. Deťom, samozrejme, čokoládový. :))
  • Chutné vláčne nadýchané cesto
  • Výborná náplň
  • Akurát sladká náplň a jej akurátne množstvo
  • Cereálny variant (asi najchutnejší zo všetkých)
  • V ponuke aj vanilkový
smidka2279  23. sep 2021

#desiata_pre_manzela

Manželovi chutilo, ale, samozrejme, by najradšej zjedol aj tri, vybral si marhuľový.
  • chutný
  • lahodná náplň
  • málo náplne
zabinkalenka  23. sep 2021

Dobrota na každý deň

Croissanty má rada celá naša päťčlenná rodinka. Tieto od Bauli boli pre nás novinka a milo prekvapili.
Sú mäkučké, jemné, majú dostatok plnky. Najväčsiu radosť mala naša prváčka. Raz týždenne jej balím na olovrant croissant, tento týždeň už mala tri. :)
Mňa zaujali cereálne, dcérka sa tešila z vanilkového a čokoládového, synčekovi najviac chutil marhuľový a najmenšia dcérka s manželom boli radi, že sme im dovolili aspoň ochutnať. :)
Sú výborné, pochutnáte si.
  • Množstvo príchutí na výber
  • Ľahko otvoriteľný obal
  • Dostupnosť len v niektorých reťazcoch
pipinahege  22. sep 2021

Croisssant môj každodenný ☺️

Hneď ako som rozbalila balíček, dcérka sa hneď vrhla na croissanty a nevedela sa rozhodnúť, ktorý by ochutna ako prvý. 😄 Samozrejme, veľa času neprešlo a už sa do nich pustila. Najviac jej chutia s ovociu náplňou, ale nepohrdla ani kakaovým. 😇 A ja, že čo má toľko energie. 😂🤣 Každý deň jej pribalím jeden do sebou na desiatu a hneď má lahodný mäkučký rohlíček svoje miesto. 😋🥐🥐🥐
(3 fotky)
  • Mäkučké, vždy čerstvé a prekvapujúco bohatá náplň
  • Jedine veľkosť - mohli by byť väčšie
bublinka28  22. sep 2021

Top croissantík 👌

Skúsenosť s týmto produktom som mala ešte pred touto testovačkou. Môžem za seba napísať, že lepší začiatok dňa, ako s týmto croissantom, si neviem predstaviť. Keď k nám dorazila krabica, môj syn si ho hneď vypýtal na desiatu do školy s poznámkou, prečo ste ich neposlali viac. 😁
  • Mäkkosť cesta
  • Vynikajúca chuť
  • Ľahká otvárateľnosť obalu
konik_testuje  22. sep 2021

Bauli si zaslúžia šancu - Navrhnuté tak, aby vynikali od ostatných

Sú skrátka chutná, rýchla a praktická desiata, zdroj energie pre deti po náročnom tréningu, ale aj šikovné pohostenie pre nečakanú návštevu. Bauli sú skutočne chutné, svojim zložením unikátne, oceňujeme recept s materským kváskom.
  • Cesto je mäkké, nadýchané
  • Striedka krásne laminovaná a bohato vrstvená.
  • Sú naozaj štedro plnené.
  • Plnky nie sú presladené, majú jemnú štruktúru, ich chuť je vyvážená a lahodná.
  • K dostaniu len v predajniach Tesco a Coop
  • Niekomu sa môže zdať menšie balenie, no pre deti ideálna veľkosť, aby to so sladkým nepreháňali