Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Croissanty Bauli

14 skúseností

Croissanty Bauli prinášajú lahodnú chuť vďaka tradičnej talianskej receptúre v obľúbených príchutiach. Zárukou potešenia pre chuťové bunky je materský kvások, ktorý sa nechá odpočívať až 40 hodín, kým sa nestane tým, čo nazývame „Nucleus“ - jadro. Práve to zaručuje jedinečnú jemnosť, chuť a arómu.

Croissanty Bauli

Okrem toho talianske croissanty Bauli obsahujú len vajcia z podstielkového chovu, majú nulový obsahu alkoholu a konzervačných látok. Všetky príchute navyše obsahujú hrachovú bielkovinu ako zdroj bielkovín.

Vychutnať si ich môžete v troch skvelých príchutiach. Obľúbený čokoládový s obsahom 60 % kakaa, vanilkový s vanilkou z ďalekého Madagaskaru a marhuľový s marhuľovým džemom z výberového ovocia.

Spoločnosť Bauli - rodinná pekáreň s niekoľkogeneračnou tradíciou, sa môže pýšiť kombináciu zručností, domácich receptov a najmodernejších technológií s vášňou pre pečenie. Prináša tak na náš stôl autentické talianske pečivo.

S ohľadom na tradície a staré recepty sa výrobky Bauli vyrábajú z najkvalitnejších surovín. Výzvou pre spoločnosť bolo reprodukovať remeselnú skúsenosť v priemyselnom meradle, so všetkou dôkladnosťou a zameraním na detaily.

Kde kúpim croissanty Bauli?

Nové články

Hodnotenia a skúsenosti s croissantmi Bauli

Máš skúsenosť s croissantmi Bauli?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
nikaa30  13. sep 2021

Vynikajúce

Chutné
  • Lahodná chuť
kiklecina  12. sep 2021

Mňam :-P

V našej rodinke croissantová topka uz druhý týždeň! 😃😋
  • Zloženie
ohnivka  12. sep 2021

FAMÓZNE, MILUJE ICH CELÁ RODINA

Sú lahodné, mäkučké, je tam veľa náplne. Hlavne deti ich zbožňujú k čajíku a my dospeláci ku kávičke. Niekedy ich servírujem pre návštevu ku káve a zakaždým si všetci pochutnajú.
  • Lahodné
  • Nikdy ich doma nie je dosť 😃
  • Žiadne
simon7  11. sep 2021

Chutné croissanty

Výborné zloženie croissantov, chuť je úplné nebíčko. Mám rada takéto kvalitné produkty, pretože ich môžem dať aj deťom.
  • Kvalita
  • Zloženie
zuzans258  10. sep 2021

Výborné, nemajú chybu

Fantastické!!! 😃
  • Vláčne
  • Lahodné
  • Najlepšie
  • dlho u nás nevydržia 😂
sofinka1301  10. sep 2021

Croissanty

Za mňa a moju rodinu hodnotím za najlepšie croissanty aké sme mohli jesť. Škoda je len, že sú malé balenie. 😑
  • Jemnosť
  • Dokonalosť
  • Malé
gabikacs11  10. sep 2021

Super

Sú to veľmi chutné croissanty. 🤗😋
  • Jemnosť
  • Dobré zloženie
katkup  10. sep 2021

Najlepšie zloženie na trhu :)

Za mňa nie sú na trhu lepšie, chutnejšie a zdravšie croissanty ako tieto. Už nikdy žiadne iné nekúpim, naozaj tlieskam. :) Ja si ich dávam ešte na mriežku hriankovača a mega chrumkavé a chutné ku rannej kávičke, aj deti milujú. :D
  • zdravé
  • chutné
  • bez chemikálii
  • žiadne
lienka1607  8. sep 2021

Spokojnosť

Chuťovo super, ale malé balenie.
  • Veľkosť balenia
stejana  8. sep 2021

Sú chutné ale veľkosť by mohla byť väčšia.

Sú chutné, ale veľkostne malé.
  • chuť
  • veľkosť - malé
lucka70  8. sep 2021

Najlepšie

Croissanty sú mäkké, je v nich veľa náplne čo je super , cesto je výborné, proste sú najlepšie .
  • Mäkké

Croissanty

Najlepšie croissanty.
boubelka0021  7. sep 2021

Croissant

Výborná chuť, krémová náplň...U nás musia croissanty byť stále...
  • Výborná chuť
zuzikha13  7. sep 2021

Výborné

Croasanty sú výborné, mäkučké a veľmi chutné. :) Proste mňam. :)
  • Mäkkosť
  • Jemnosť cesta