icon

Ženy je lepšie kúpiť pracku a sušičkou zvlášť, alebo spolu? S akou ste spokojne.? Dakujem

avatar

Urcite zvlast.. Mam LG a spokojna som

17. okt 2019
avatar

Urcite zvlast.. Mam LG a spokojna som

17. okt 2019
avatar

Zvlašť. Mamka lg a spokojnost, ja bosch a tiez spokojno.

17. okt 2019
avatar

Zvlášť ;)

17. okt 2019
avatar

Sice nemam. Ale ak by som mala mat tak radsej dve.

17. okt 2019
avatar

Zvlášť

17. okt 2019