Ženy je lepšie kúpiť pracku a sušičkou zvlášť, alebo spolu? S akou ste spokojne.? Dakujem
Urcite zvlast.. Mam LG a spokojna som
17. okt 2019
Zvlašť. Mamka lg a spokojnost, ja bosch a tiez spokojno.
17. okt 2019
Zvlášť ;)
17. okt 2019
Sice nemam. Ale ak by som mala mat tak radsej dve.
17. okt 2019
Zvlášť
17. okt 2019
Urcite zvlast.. Mam LG a spokojna som