mamicky rano som vstala s tym,ze ma boli polka hlavy- polka hrdla, jazyk,ucho a zuby a neskutocne prehltanie slin- o jedle ani nehovorim... co to moze byt? co na to pomaha?
Ale mna nebolelo ucho..
24. dec 2015
Nervus facialis....mozny zapal .treba hned k dr.nech sa na teba pozrie
24. dec 2015
@katkapd mňa hneď tiež napadla domaca,hoci ju nepraktizujem 😁
24. dec 2015
dodkamatus
autor@katkapd
@aristka
@katkaseiner dakujem dievcata. mna neboli hrdlo vobec- len prehltanie .ked prehltam aj sliny tak bolest hned neskutocna a zaroven aj bolest ucha ... rozmyslam ci ist na pohotovost ci nie
24. dec 2015
@dodkamatus urcite ist ...
24. dec 2015
Asi ma tu ukameňujú ale skús si vykloktať slivovicou. Mne to týžden dozadu pomohlo-mala som ten istý problém...