Ahojte 🙂 viete odporučiť prosím príjemnú vôňu do auta,ktorá aj niečo vydrží a vonia dlhsie ako len kým ju vyberiem z obalu? 🤣 Mám pocit že už žiadna nevydrží dlhsie :/ akú používate vy a ste s ňou spokojné? 🙂
Ambi pur lenor, krasna jemna vona, ziadny bolehlav a vydrzi dllllllho
Ja mam rada vone z rituals.
Zabudla som foto…
Vone Mr&Mrs Fragrance 🙂
Tiež mi muž kupuje Mr&Mrs Fragrance aj mi voňajú , Rituals tiež vydržia dlhšie , ale tie mi nesadli
@ajdika a kde sa dajú kúpiť? Len online?
@kitty88 kde kupuješ? Dik
@kitty88 aha už vidím DM
@marcellka32 aj, ale aj hocikde inde, v drogerkach i obchodnych retazcoch mavaju
Tento biely
Ja mám teraz z Avonu,vôňu čistej bavlny a teda tak krásnu vôňu som ešte v aute nemala,
@lucikedolls na niektorych pumpach, v Pantha rei niektore druhy, aj v Merkury market som ich videla.





Taka plastová sranda v tvare slzy. Voňala po žuvačke ale to držalo dlho dlho, az som to vyhodila lebo vôňa neslabla
.