Ahojte žienky,nemáte skúsenosť koľko je teraz pokuta keď prejde auto po diaľnici bez diaľničnej? 🙈 Požičala som chlapovi auto a zabudol že ja na ňom nemám diaľničnú,samozrejme včera prišiel list z okresného úradu do vlastných rúk,odbor dopravy tak už asi viem čo má čaká (teda jeho 😅)🤦 len že kolko čakať? Ďakujem 🙂
Akurát som platila 150e
Zabudla som, do koľko dní je tá "zľava"
pokuta môže byť od 100 - 500 Eur
@dollyzv pri úhrade do 15 dni je pokuta 100€
Ďakujem vám všetkým veľmi pekne 🤗🤗
A neposiela pokuty národná diaľničná spoločnost? Okresný úrad, odbor dopravy skôr dáva pokuty za to ak nemá auto STK a EK.
@mamina321 pokuty riesi Okresny urad nie NDS
Ja len pre buducnost, ak sa nieco take este stane. Ak si spomeniete v ten den, ze ups nemam dialnicnu a sla som lo dialnici, tak ju staci v ten den zaplatit, aj po tej jazde na dialnici. Do polnoci daneho dna.
150 eur, pokiaľ zaplatí do x dní, tak stovka