Aj ja som revala pri nom. Krásny film
20. okt 2018
Chystám sa na neho a po tvojim odporúčaní myslím že nedeľný večernú program mám isty
20. okt 2018
@flonik to je zajtra?
20. okt 2018
@martinkatinka to neviem ale ja si filmy púšťal cez najfilmy
20. okt 2018
Nemáme HBO
20. okt 2018
@martinkatinka dnes 🙂
20. okt 2018
Baby da sa niekde stiahnut?
20. okt 2018
@dominika_c prosím o com je ?
20. okt 2018
Krasny film aj ja som si poplakala pri nom
20. okt 2018
Zapla som az teraz. Prisla som o nieco?
20. okt 2018
videla som, odporúčam všetkým a priznám sa aj som si poplakala
20. okt 2018
Moj najoblubenejsi 😍
21. okt 2018

veru ja som to prerevala krásny film 🙂 asi 3x som ho videla 🙂