18. máj 2026
@dominika_c
@ketrint Bernolákovo – Čarokvet 🙂
@dominika_c tak sú otvorení? Mala som ich dlho na zozname toho, čo potrebujem navštíviť a potom som niekde zachytila, že zavreté…
Tak vďaka za update. Musíme sa tam teda už vybrať 😍
20. máj 2026
@ketrint
@dominika_c tak sú otvorení? Mala som ich dlho na zozname toho, čo potrebujem navštíviť a potom som niekde zachytila, že zavreté…
Tak vďaka za update. Musíme sa tam teda už vybrať 😍
@ketrint ahoj, prepac, ze takto neskor 🙂 mozno mas uz navstevu aj za sebou 🤭 ano ano, su otvoreni 🙂 bolo mensie kvetinarstvo na inom mieste, to zavreli a prestahovali sa do vacsieho, kde je aj kaviaren 🙂
31. máj 2026

Prosim Ta, kde to je? 😍