Dobré, konečne upršané, ránko 🙂 Tak, maminy, aký ste mali včera deň? ❤️ Verím, že bol podľa vašich predstáv 🙂 Ja som išla najprv "rozbiť" #dm poukážku, ktorú som dostala ako darček, potom na kávičku a koláčik na krásne miesto a nakoniec celý deň s tými mojimi ratolesťami, vďaka ktorým som včera oslavovala ten najkrajší sviatok ❤️
@ketrint Bernolákovo – Čarokvet 🙂
@dominika_c tak sú otvorení? Mala som ich dlho na zozname toho, čo potrebujem navštíviť a potom som niekde zachytila, že zavreté…
Tak vďaka za update. Musíme sa tam teda už vybrať 😍
@dominika_c tak sú otvorení? Mala som ich dlho na zozname toho, čo potrebujem navštíviť a potom som niekde zachytila, že zavreté…
Tak vďaka za update. Musíme sa tam teda už vybrať 😍
@ketrint ahoj, prepac, ze takto neskor 🙂 mozno mas uz navstevu aj za sebou 🤭 ano ano, su otvoreni 🙂 bolo mensie kvetinarstvo na inom mieste, to zavreli a prestahovali sa do vacsieho, kde je aj kaviaren 🙂

Prosim Ta, kde to je? 😍