icon
avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
14. apr 2016    

Táto nádhera ma nikdy neomrzí 😍💗 Aspoň sa mi nelení ísť každý deň na prechádzku 😊

avatar

Jeeej tonje kusok.od zmrzky... Milujem to tam teraz

14. apr 2016
avatar

krása to kde je?

14. apr 2016
avatar

To je nadhera! Baby ako sa vola ten strom?

14. apr 2016
avatar

@barbora59 to sú čerešne tuším

14. apr 2016
avatar

@barbora59 zda sa mi ze sakura? Idem googlit

14. apr 2016
avatar

Aj v Zlatých Moravciach máme takúto uličku 🙂 Akurát včera sme sa boli pofotiť.

14. apr 2016
avatar

Aj v #partizanske kde akurát som takú majú. Viem že aj #prievidza ma na Štefánikovej

14. apr 2016
avatar

v Bratislave máme akurát Slovnaft ....

14. apr 2016
avatar

Partizanske teraz.

14. apr 2016
avatar
dominika_c
autorAMBASÁDORKA

@kristinana teraz je to tam naozaj ako z rozpravky 🙂 a poprosime viac prichuti steviovej zmrzliny, ta cokoladova je peckova! 👍 naozaj tam nie je ziaden cukor? 🙂
@belusa v jednej dedinke pri BA 🙂 aale, najdu sa aj tam pekne miesta. ja som obdivovala fotky (tusim z medickej?), krasne magnolie tam su 🙂
@barbora59 ano, bude to nejaka odroda ceresne/visne, neviem presne 🙂
@jarkahamarka parada, bodaj by mi aj ten moj model tak pozoval. chystam sa aj ja s fotakom a co to pofotit ;)
@pauca krasne 🙂

14. apr 2016
avatar

@dominika_c Ja už viem ako na neho.Už viem,že keď sa ideme niekam fotiť,tak ho musím uplatiť.Väčšinou telefónom .

sticker
14. apr 2016
avatar
dominika_c
autorAMBASÁDORKA

@jarkahamarka na tuto fazu sa aj ja tesim, ked budem mojho moct uplacat :D

14. apr 2016
avatar

@dominika_c ja viem, že aj tu sa nájdu len som srandovala ale máte to tam krásne a smiem vedieť dedinu?

14. apr 2016
avatar
dominika_c
autorAMBASÁDORKA

@belusa jasne, bernolakovo 🙂

14. apr 2016
avatar

@dominika_c myslela som si to je podla mna najkrajšia dedina v okoli Ba

14. apr 2016
avatar
dominika_c
autorAMBASÁDORKA

@belusa 🙂 ja som spokojná, je to predsalen dedina a len "za rohom", čo sa týka dostupnosti do BA. aj ked, asi mi je trosku blizsia ivanka 🙂

14. apr 2016
avatar

Dominika je to sladene steviou. Ziadny cukor. Dokonca je veganska a nizkokaloricka. A ovocne su z origos rozmixovaneho ovocia. Uz sa tesim ked pojdeme zbieraj jahody.. A z nich zmrzka...

14. apr 2016
avatar
dominika_c
autorAMBASÁDORKA

@kristinana ta cokoladova bola fakt super, uz sa tesim na ovocne ;) jaaj, len to teraz nebudem mat ziadnu brzdu, ked viem, ze je bez cukru a nizkokaloricka 😀🙈

14. apr 2016