icon

Ako si mám kúpiť silonky keď mám 162cm a 45kg ☹️

avatar
29. okt 2023
avatar

Ja by som pozerala na výšku, nemám rada keď sa mi silonky ťahajú nižšie

29. okt 2023
avatar

Jednoznačne sa riaď výškou alebo si kúp inú značku.

29. okt 2023
avatar

Aspoň 4. Ja mám 178 a beriem vždy najväčšie, čo majú, nech nemám rozkrok na kolenách.

29. okt 2023
avatar

@galganka ale cez boky mám 90cm 🙈 chcem to k sukni, takže určite nechcem aby padali

29. okt 2023
avatar

Kup si detske, 164ku 😉

29. okt 2023
avatar

@dominikamacakova ak nepadajú mne pančuchy veľkosť 46 - 48, tebe isto nebudú tieto padať. Mám k tej výške asi 56 - 57 kg. A vždy, vždy, beriem najväčšie (xxxl , 48-ky a podobne). Z tejto tabuľky vy som brala 6.

29. okt 2023
avatar

@sosta ja chcem takéto 😂 ... Ak mi niekto poradí kvalitnejšie silonky s pásikom v iných rozmeroch bola by som vďačná

29. okt 2023
avatar

@galganka ďakujem 😊

29. okt 2023
avatar

Velkost 4 alebo 5. Naposledy som si kupovala dost velke, co sa tyka vysky tam bola riadna rezerva a boli akurat. A nemyslim, ze by ti boli volne, ak sa toho obavas.

29. okt 2023
avatar

Silonky sú dosť elastické, takže padať by nemali, skôr budú padať, keď kúpiš krátke na výšku, lebo sa ti budú stále sťahovať dolu

30. okt 2023