icon

Ahojte maminy. Odkiaľ objednávate pančušky pre deti? Rozmýšľam nad Mile alebo Peqne. Ktoré sú lepšie? Ako sedia veľkostne? Pripadne iné, pre 4 ročného chlapca.

avatar

oboje su fajn, ja objednavam viac mile pacia sa mi farby a teda za mna neznicitelne😅

18. aug 2024
avatar

ja prevazne tchibo a sem tam mile

18. aug 2024
avatar

Tchibo pančušky.Ja môzem odporúciť tak tiež Tchibo no tieto legínsy

18. aug 2024
avatar

Kupujem Tatrasvit alebo Tchibo. Sú lacnejšie a majú aj vo väčších veľkostiach.

18. aug 2024
avatar

Hm,tatrasvit ale hladké aj Tchibo do škôlky nosí ale legíny alebo tepláky

18. aug 2024