Ahojte maminy. Odkiaľ objednávate pančušky pre deti? Rozmýšľam nad Mile alebo Peqne. Ktoré sú lepšie? Ako sedia veľkostne? Pripadne iné, pre 4 ročného chlapca.
ja prevazne tchibo a sem tam mile
18. aug 2024
Tchibo pančušky.Ja môzem odporúciť tak tiež Tchibo no tieto legínsy
18. aug 2024
Kupujem Tatrasvit alebo Tchibo. Sú lacnejšie a majú aj vo väčších veľkostiach.
18. aug 2024
Hm,tatrasvit ale hladké aj Tchibo do škôlky nosí ale legíny alebo tepláky
18. aug 2024

oboje su fajn, ja objednavam viac mile pacia sa mi farby a teda za mna neznicitelne😅