Baby, Pikaluna legíny, áno - nie? Oplatia sa? Teraz majú fajn akciu, tak rozmýšľam skúsiť. A veľkosti sedia? Ak som L, XL stačí stredná, či tie väčšie? Máte niekto od nich aj na zimu? Oproti Lelosi viete porovnať?
Poviem vám že mám lelosi a na to aké sú ospevovaný a drahé tam žiadna sláva fakt po čase sa roztiahli jak tepláky z pepca a o praní ani nehovorím z čiernych sú sivé , objednala som si z imody dnes mi prišli a sú brutaaaaaaalne akože fakt ❣️👍
Lelosi sú máličko makksie. Pikaluna sú niečo medzi Lelosmi a klasickými. Ale sú fajn. Mám 3 Pikaluny obyčajne, 1 vybledli 2 zatiaľ držia farbu. Lelosi čo mám majú mini zmolky, ale pri bežnom nosení nie sú vyditelne, ale farba drží. Teraz som objednala tiež na akciu zateplené Pikaluny. Ja ich nosím na doma, na to sú bomba.
Baby prosim vas pikaluna leginy sedia velkostne nosim velkost xs. Ďakujem
Podľa mňa je to to isté, mám obidvoje.