Maminy, kde kupujete paplóny? Odkiaľ objednať? Potrebujem teplé na zimu. Ďakujem
My mame scanquilt opakovane.
prespanok
Och uz neviem odkial muz objednaval. Ale to su tak horuce ze sa odkryt treba 😂 mame ich v hostovskej lebo na bezny denno denny spanok boli “hrozne”.
@maryetta och také potrebujem horúce 🙏zistí od muza odkiaľ objednal teraz samé tenučké vyrábajú a mne sa potrhala perina😥
@danaholanova aj tie tenučké sú teplé .. technológie sa posúvajú ...
@biba_18 ja som taká zimomriavka už pre ten pocit že som zababusena a nohu potrebujem vyložiť potrebujem hrubý paplón 🥶😁
@danaholanova ja osobne by som to nikdy nemenila - a na vyloženie nohy používam vyradený penový vankúš (aby som si neodkryla kríže v noci ako to prehadzujem...)
Brotex
Najlepšie,najkvalitnejšie a hlavne dýchajú,lebo sú prirodne-sú paperove paplnony .odporúčam.slovensku značku termop, majú ich kvalitné,som všetkým vymieňať za tieto
https://vabal.sk/ kvalitné, slovenská výroba
Tiez opakovane scanquilt, tenke a uzasne teple, vies vybrat aky teply chces
Vabal mame aj my
My sme v jysku. Hlavne sme skusali aby ,,nešuštali" lebo mama si kupila drahsie a šuštia..
@demografka za kolko prišli? Tiež chcem objednat
@kvet1 mame v Kosiciach predajnu, vyberali sme osobne
Áčko Ružomberok