Sorry nechtiac som zmazala príspevok baby čo máte skúsenosti zo žihlavkov zrejme po Megamoxe!!!
Moj syn mal po megamoxe.
21. jan 2020
Takto sa vyhadzal 2-3 kratsa den na 30 minut. po vysadeni este dva dni sa tak vyhadzal. Potom uz nikdy.
21. jan 2020
A teda Matko to ma aj v karte zapisane, a ked sme boli v nemocnici,alebo u hocijakeho lekara hlasim hned, že je alergický na Megamox.
21. jan 2020
dundulka2
autorNo nám ho už raz dr.predpisala a vtedy nič a teraz až po poslednej dávke na 7 deň sa vyhadzala Vnoci najprv na slabinách a potom ráno už aj na nohe a trupe ale len pár po obede to bola už hruza 🙈
21. jan 2020

Ja mam zo zihlavkov po inych liekoch ak to pomoze