Ahojte zienky. Prosim vas, pouzivate niektora na varenie, pecenie alebo len tak na chleba GHEE? Ak ano, ako ste spokojne?
tiez sa nan chystam 🙂
Len tak na chlieb mi nechuti, iba na hrianky. Do varenia a pecenia pouzivam stale
Aj ja som si kupila jedno balenie, varila som s nim, bolo fajn
Kde ho kupujete prosim ?
varenie v pohode, ale tiez len urcite recepty, ono ma totiz dost silnu chut / vonu, na chleba si to neviem predstavit...
@babatkoling nie kazde ma taku chut/vonu. ja mam take co iba za maslom citit. ale drahe je jak slak :D
Dakujem za reakcie. A cenovo sa ako pohybuje to co kupujete vy?
Na mnozstva ktore spotrebujem si ho radsej robim sama, je to uplne jednoduche. Pozri si na nete postup
Ja som si ho vyrábala... Teraz už nemáme takú silnú alergiu, tak aj normálne maslo z tunajšej mliekárne.
my si ghee vyrabame, najlepsie sa nam na to hodi maslo bud Babicka tusim z Levic, alebo Liptov. Rajo je vodnate a ghee nie je dobre. Robim to z cca z 5-6ks 250g masiel a pouzivam na varenie a pecenie stale.
Ja používam ghee aj na varenie aj na pečenie a super