icon

Malé radosti 🤩 mamina má celú zbierku bodkovaných doplnkov a odkedy býva u nás,tak ju nemala kam dať. Teraz som ju dala do mojej kuchyne a teším sa aj ja,aj ona.

avatar

No veru od nás by tvoja mamina ani neodišla 🫣

23. sep 2024
avatar

K tej kuchyni sa tie bodky hodia dokonale.

23. sep 2024
avatar

@diana45 aj ty si bodko-pozitivna?

23. sep 2024
avatar

@dusankomoj áno a takto pekne červená s bielymi bodkami 😆 dobre sa mi varí v takej kuchyni🥳

23. sep 2024
avatar

@diana45 daj fotku🙏 ukážem doma🤩

23. sep 2024
avatar

no je to rozkosne veru, mas pravdu. 😇

23. sep 2024
avatar

Ešte viac ako tie doplnky sa mi páči Tvoje gesto.
Krasne❤️

23. sep 2024
avatar
23. sep 2024
avatar
23. sep 2024
avatar
23. sep 2024
avatar
23. sep 2024
avatar

@diana45 tá lavica na sedenie je veľmi praktická. Aj naši ju ešte doma majú, tá vydrží veky 🙂

23. sep 2024
avatar

@dusankomoj mám aj celú sadu hrncov smalt....😃 A mohol tu byť aj väčší poriadok, ale už mám siestu 😅

23. sep 2024
avatar

@elviku11 áno, za mňa tiež....

23. sep 2024
avatar

@diana45 tak to teda áno 👍 paráda! Mama sa ku tebe nechce sťahovať, skôr mám dojem, že na mňa pozerá spôsobom: vidíš! Ešte sa vojde!🤣 Aj ja mám k dispozícii sadu riadov a aj hrnčeky,ale miesto nieje.

23. sep 2024
avatar

@diana45 a ešte sa mi bohovsky páči červená mikrovlnka,chcela som a odhovorili má doma. A ľutujem 😭

23. sep 2024
avatar

@dusankomoj 🤣 ešte aj príbory máme, ale to vyťahujem len príležitostne.... no ešte by som doma našla pár kúskov....

23. sep 2024
avatar

Aha ešte kočík mojej dcéry, tam dostala od mojej Maminy, aj tá je na bodkované.. to mám po nej

23. sep 2024
avatar

Super to je 🙂

23. sep 2024
avatar

A ešte má môj vyše 30 ročný...🤗

23. sep 2024
avatar

Aj ja sa hlasim🫶 ale teda ja najskôr kvety a po nich bodky 😁

23. sep 2024
avatar

@mamelka 🤣🤣🤣🤣 aj také poznám.

23. sep 2024
avatar

@dusankomoj nádhera 🥰😍🫶

23. sep 2024
avatar

@diana45 vankušik z Međugorja?

23. sep 2024
avatar

@dusankomoj väčšinou bývajú deti pri rodičoch a ucvás opačne.ale je to pekné 👍 aj spoločné bývanie aj doplnky

23. sep 2024
avatar

@snezienka15 ocino zomrel,mama zdravotných problémov na rozdávanie a dom má 240m2, takže u nás to problém nebol (ešte keby mi nerozmaznávala decká 🤣,tak by to bolo lepšie)

23. sep 2024
avatar
23. sep 2024
avatar

😍 Aj ja mám bodkované!

23. sep 2024
avatar

Aj my máme bodkované 🙂

25. sep 2024