Komentár bol odstránený
Ja som si kupila "tehotenske" zimne topanky, aby som si nemusela snurovat topanky!!!
Holila som sa popamati 😉 😀
Pravidelne som takmer zhodila tanier pri vstavani od stola 😀
To bolo dobre, vdaka za pobavenie.
5. nov 2015
to nema chybu 😀 🙂
5. nov 2015
našla som sa skoro vo všetkom 🙂 hehe
5. nov 2015























Druhy obrazok stim mam problem nohy a podpazi ok a zbytok.hruza hamba iat tak k dr nale napady ako sa.ich zbavit😉