Joj a ja v zhone každé ráno, nič nestíham,všade bežím. To asi výrok pre dôchodcov, či nepracujúcich. Viem, viem, pomaly ďalej zájdeš, resp menej stihneš. Krásny deň.
Joj a ja v zhone každé ráno, nič nestíham,všade bežím. To asi výrok pre dôchodcov, či nepracujúcich. Viem, viem, pomaly ďalej zájdeš, resp menej stihneš. Krásny deň.
@zuzana2910 totálne s tebou súhlasím. Tiež by som už chcela zažiť deň, keď sa nikam neponáhľam 😀
Joj a ja v zhone každé ráno, nič nestíham,všade bežím. To asi výrok pre dôchodcov, či nepracujúcich. Viem, viem, pomaly ďalej zájdeš, resp menej stihneš. Krásny deň.
@zuzana2910 odkedy chystám do práce len seba a nie deti, mám ráno pohodičku, ešte psa vyvenčím a idem do práce pešo, počúvam podcasty. Asi je to o nastavení a organizácii času.
U mña to plati na 100%, kedze zacinam pracovat az o 17,00. Neznasam ranne vstavanie, hon a stres.
@zuzana2910 odkedy chystám do práce len seba a nie deti, mám ráno pohodičku, ešte psa vyvenčím a idem do práce pešo, počúvam podcasty. Asi je to o nastavení a organizácii času.
@0silvia0 samozrejme, keď človek nemá nic a nikoho okrem seba, je to iné.. pohoda - lahoda. Je to aj o nastavení, organizovaní, množstvom práce a povinnosti, to nepochybujem, no ako píšeš, niekto je na niečo sám, niekto sa ešte aj o niekoho stará, okrem ďalšej práce. Ja milujem zhon, mňa ubíja ničnerobenie.
@0silvia0 samozrejme, keď človek nemá nic a nikoho okrem seba, je to iné.. pohoda - lahoda. Je to aj o nastavení, organizovaní, množstvom práce a povinnosti, to nepochybujem, no ako píšeš, niekto je na niečo sám, niekto sa ešte aj o niekoho stará, okrem ďalšej práce. Ja milujem zhon, mňa ubíja ničnerobenie.
@zuzana2910 tak s deťmi sú tie rána určite hektickejšie. A hlavne keď som ich vozila do školy, zo školy, na krúžky, v tých zápchach, no vôbec mi to nechýba. Som rada, že si môžem užiť ranný pokoj a aj ranná cesta do práce má úplne inú atmosféru😍
@zuzana2910 tak s deťmi sú tie rána určite hektickejšie. A hlavne keď som ich vozila do školy, zo školy, na krúžky, v tých zápchach, no vôbec mi to nechýba. Som rada, že si môžem užiť ranný pokoj a aj ranná cesta do práce má úplne inú atmosféru😍
@0silvia0 veru, ved sme si tym presli vsetky, a teraz mozeme mysliet viac na seba
Začínam na 9.00, no aj tak občas otvorím ráno len jedno oko a spýtam sa muža, či môžeme meškať pol hodinu do práce ? 🫣 On vždy povie, jasne kľud 😉.
Začínam na 9.00, no aj tak občas otvorím ráno len jedno oko a spýtam sa muža, či môžeme meškať pol hodinu do práce ? 🫣 On vždy povie, jasne kľud 😉.
@margotka17 správny chlap ☺️👍🏻

Toto asi neplatí na ranný bus do práce 😀