icon

🌷 Dobré ráno
Dnes sa nemusíš nikam ponáhľať…
to, čo je pre teba,
ťa neminie. 💖

avatar

Toto asi neplatí na ranný bus do práce 😀

7. máj 2026
avatar
@galganka

Toto asi neplatí na ranný bus do práce 😀

@galganka pojde druhý 😂

7. máj 2026
avatar

Joj a ja v zhone každé ráno, nič nestíham,všade bežím. To asi výrok pre dôchodcov, či nepracujúcich. Viem, viem, pomaly ďalej zájdeš, resp menej stihneš. Krásny deň.

7. máj 2026
avatar
@zuzana2910

Joj a ja v zhone každé ráno, nič nestíham,všade bežím. To asi výrok pre dôchodcov, či nepracujúcich. Viem, viem, pomaly ďalej zájdeš, resp menej stihneš. Krásny deň.

@zuzana2910 totálne s tebou súhlasím. Tiež by som už chcela zažiť deň, keď sa nikam neponáhľam 😀

7. máj 2026
avatar
@zuzana2910

Joj a ja v zhone každé ráno, nič nestíham,všade bežím. To asi výrok pre dôchodcov, či nepracujúcich. Viem, viem, pomaly ďalej zájdeš, resp menej stihneš. Krásny deň.

@zuzana2910 odkedy chystám do práce len seba a nie deti, mám ráno pohodičku, ešte psa vyvenčím a idem do práce pešo, počúvam podcasty. Asi je to o nastavení a organizácii času.

7. máj 2026
avatar
@dzjanetta

@galganka pojde druhý 😂

@dzjanetta hej a ja z práce o toľko neskôr o koľko neskôr prídem... to isto 😀

7. máj 2026
avatar

U mña to plati na 100%, kedze zacinam pracovat az o 17,00. Neznasam ranne vstavanie, hon a stres.

7. máj 2026
avatar
@tenerifka

U mña to plati na 100%, kedze zacinam pracovat az o 17,00. Neznasam ranne vstavanie, hon a stres.

@tenerifka suhlasim, tiez nie som ranne vtaca. V praci zacinam o 9 a ked som doma, tak sa veru nikam neponahlam z postele 😃

7. máj 2026
avatar
@0silvia0

@zuzana2910 odkedy chystám do práce len seba a nie deti, mám ráno pohodičku, ešte psa vyvenčím a idem do práce pešo, počúvam podcasty. Asi je to o nastavení a organizácii času.

@0silvia0 samozrejme, keď človek nemá nic a nikoho okrem seba, je to iné.. pohoda - lahoda. Je to aj o nastavení, organizovaní, množstvom práce a povinnosti, to nepochybujem, no ako píšeš, niekto je na niečo sám, niekto sa ešte aj o niekoho stará, okrem ďalšej práce. Ja milujem zhon, mňa ubíja ničnerobenie.

7. máj 2026
avatar
@zuzana2910

@0silvia0 samozrejme, keď človek nemá nic a nikoho okrem seba, je to iné.. pohoda - lahoda. Je to aj o nastavení, organizovaní, množstvom práce a povinnosti, to nepochybujem, no ako píšeš, niekto je na niečo sám, niekto sa ešte aj o niekoho stará, okrem ďalšej práce. Ja milujem zhon, mňa ubíja ničnerobenie.

@zuzana2910 tak s deťmi sú tie rána určite hektickejšie. A hlavne keď som ich vozila do školy, zo školy, na krúžky, v tých zápchach, no vôbec mi to nechýba. Som rada, že si môžem užiť ranný pokoj a aj ranná cesta do práce má úplne inú atmosféru😍

7. máj 2026
avatar
@0silvia0

@zuzana2910 tak s deťmi sú tie rána určite hektickejšie. A hlavne keď som ich vozila do školy, zo školy, na krúžky, v tých zápchach, no vôbec mi to nechýba. Som rada, že si môžem užiť ranný pokoj a aj ranná cesta do práce má úplne inú atmosféru😍

@0silvia0 veru, ved sme si tym presli vsetky, a teraz mozeme mysliet viac na seba

7. máj 2026
avatar

Začínam na 9.00, no aj tak občas otvorím ráno len jedno oko a spýtam sa muža, či môžeme meškať pol hodinu do práce ? 🫣 On vždy povie, jasne kľud 😉.

7. máj 2026
avatar
@margotka17

Začínam na 9.00, no aj tak občas otvorím ráno len jedno oko a spýtam sa muža, či môžeme meškať pol hodinu do práce ? 🫣 On vždy povie, jasne kľud 😉.

@margotka17 správny chlap ☺️👍🏻

7. máj 2026