@slimstar ja myslim, ze more je z kvapiek a ked kazdy tou svojou kvapkou prispeje alebo skôr odleje, tak sa zmeni dost.
Na tych velkych znecistovatelov my ludkovia mame male paky.
18. dec 2018
@bellamamma tak, keď veľa malých ľudí zrecykluje, bude to mať nejaký efekt, ale keď veľka korporacia zamorí napr chemickym znečistenim, veľkú časť prirody a my s tým nič nespravíme, prvotný efekt sa vytratí.
18. dec 2018
Minule som videla prispevok, aky je to obrovsky biznis recyklacia a realne sa recykluje iba 10% z toho, co vyhodime do zbernych kosov.
Ze dolezitejsie je nekupovat to, co nam netreba a vyuzit znovu vyhodene alebo nepotrebne veci.
18. dec 2018

Vraj eú zakázala používanie plastov, bude to aj u nás od nejakého dátumu. Človek sám, môže spraviť hodne, ale treba tlačiť na tých veľkých znečistovatelov, ktorý robia obrovské škody. Príroda nám dala všetko zadarmo a vyžaduje, aby sme ju na oplátku chránili.