Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Vie mi niekto napísať,ako to je,keď chce niekto kúpiť dom,ale na 1/6 je exekúcia?

  Robil už niekto v teplovzdušnej fritéze Delimano vyprážaný syr?

  Píše mi na inzerát záujemkyňa,ktorá by chcela poslať balík na dobierku. Tak sa jej pýtam,či má recenzie.
  A ona mi napíše,že jej chlapec ich niekam odhodil.

  Pobavilo 😅🙈

  Ahoj maminy!
  Bola u mňa suseda,že má spätne zaplatiť RTVS.
  Ako to vlastne je?
  Kto má povinnosť platiť a kto nie?

  Ktorý stojan na dolce gusto kapsule odporúčate?
  Taký,do ktorého sa zmestí čo najviac kapsúl...

  Aké aplikácie sú užitočné do detského mobilu? Myslím kódovanie wifi,aby nemohla byť stále na ňom,poloha a pod.

  edimamija
  26. okt 2019    Čítané 57x

  CEWE KIDS je naša nová knižka

  Keď som dostala upozornenie na príležitosť testovať, hneď som sa zapojila, pretože fotky sú moja srdcová záležitosť. Neprejde týždeň, aby som neprelistovala niektorý z našich fotoalbumov. Máme ich už viac než dosť, ale každým dňom pribúdajú nové zážitky, s nimi aj nové fotky, ktoré budú zajtra už spomienkami.

  Keď som dostala správu, že si ma vybrali, tešila som sa ako malé dieťa a hneď som si premietala v hlave fotky, ktoré chcem zväčšniť. Už som sa totiž chystala na vytvorenie fotokniky, pretože naša Maya dovŕšila 1. rok a chcela som spraviť knihu s fotkami od tehuľkovania po jej prvý rok. 

  Keď som si však uvedomila, že to nespočetné množstvo fotiek má byť na 22 stranách, zamrzol mi úsmev na tvári 😬

  Po dlhom uvažovaní som sa preto rozhodla, že túto testovaciu knihu KIDS vytvorím špeciálne pre Mayu. Ale čo do nej dať? Fotky len o nej? Bude pozerať len seba? Alebo fotky našej rodiny? Má to byť aj s tehuľkovaním? Či len jej prvý rok? Už sa mi krútila hlava z toľkého uvažovania, aký obsah by najviac zaujal JU.

  Prešlo pár dní a už volal kuriér, ale akurát sme boli na odchode, tak si s nami zásielka ešte chvíľu cestovala. No keď sme prišli domov a otvorila som balík, bola som naozaj veľmi milo prekvapená, pretože som k testovaniu dostala aj notes s perom, čo ma tešilo úplne že najviac, lebo som zberateľka pier 🖊 a navyše sme dostali namiesto jednej hneď dve poukážky na zľavu v hodnote 30€ na fotoknihu.

  Hor sa do práce! Povyberala som fotky v PC, ktoré chcem dať do knihy a vložila do telefónu. Stiahla som aplikáciu a chcela vytvoriť cez ňu fotoknihu. Darmo som však hľadala, nedá sa v nej táto konkrétna kniha vytvoriť. Ale myslím, že toto je už len otázka času. Tak som dala naspäť album s fotkami do PC a stiahla program. Trvalo to asi 10 minút. Fotky som už len premiestnila a vložila do knihy. Mala som ich usporiadané, takže sa mi vyhol problém preloženia, čo tu čítam, že sa nedajú obmeniť fotky na jednotlivých stranách.

  Fotky som nakoniec vybrala tak, aby mala Maya knižku ako leporelo, zaujímavú, so svojou rodinou i blízkymi priateľmi. Aby sme jej mohli ukazovať členov rodiny a zároveň sa na nich pýtať, keď už bude rozprávať (čo už bude čoskoro, tak sa zdá 😉). Tieto fotky som prerobila v Gride a čuduj sa svet, kvalitou perfektne zodpovedali zelenému smajlíkovi. Na stranách sa totiž objaví farebný smajlík podľa toho, akej kvalite fotka zodpovedá. Zelená je najlepšia, žltá priemerná a červenú radšej vymeniť, lebo by bola asi rozmazaná (ale pre istotu som nevyskúšala).

  Fotokniha bola v konečnom dôsledku veľmi rýchlo hotová a upravená, čas zaberie naozaj len výber správnych fotiek. No a nálepky a text... Ale ja som túto možnosť nevyužila. Jednak by sa mi nálepky moc nezmestili, buď bola fotka blízka a nehodilo sa, alebo by sa nezmestili, pretože boli fotky už menšie v gridoch. Text som zas nepísala z dvoch dôvodov, a to: Maya ešte čítať dosť dlho nebude a knižka je určená pre ňu. A dôvod druhý je ten, že sa rozprávame maďarsky a asi by bolo nevhodné použiť maďarský text k tomuto testovaniu.

  Vkladala som tak naozaj len samotné fotky a keďže je to kniha pre 15-mesačné dievčatko, myslím, že to bohato postačí. Objednávala som do predajne Nay, takto vyšlo poštovné o 2€ lacnejšie. A teda som platila 1,99€ namiesto 3,99€. Samotná kniha KIDS stojí 19,95€.
  Dostala som e-mail aj o odoslaní aj o uložení na predajni a teda, že si ju môžem prísť vyzdvihnúť. Stačilo povedať meno, nebolo potrebné diktovať obj.č. a pod. a knihu som tam mala skôr, ako bolo uvádzané o dodaní.

  Samotné testovanie hodnotím kladne, som úprimne spokojná, malé nedostatky si myslím, že budú doladené aj po tomto testovaní a skúsenostiach, postrehoch.

  Keď som vzala prvýkrát knihu do rúk, bola som milo prekvapená, aké sú strany hrubé, príjemné na dotyk, ľahko sa v nej listuje, proste KIDS vymyslené pre deti. Maya si v nej našla známe tváre 🙂 a od včera sme ju už prelistovali naozaj veľakrát. Myslím, že bude jej obľúbená alebo už aj je 😉

  Túto knihu by som veľmi rada doporučila všetkým mamičkám s malými deťmi, pretože okrem fotiek si takto môžu vytvoriť knihu podľa vlastných predstáv trebárs s veršami, básničkami, obrázkami, ktoré majú ich deti najradšej a mať ich tak na jednom mieste.

  Na záver sa chcem veľmi pekne poďakovať za túto fantastickú príležitosť otestovať fotoknihu KIDS, budeme mať s ňou ešte naisto veľa pekných chvíľ. 

  Mamičkám, ktoré dočítali do konca ďakujem za pozornosť 😉 Posielam 💙

  edimamija
  Správa bola zmenená    25. okt 2019    

  Objednávka prevzatá ♥️
  Zajtra zhrniem moje skúsenosti do článku 😉
  #test_cewe2 #recenzia

  Fotky som horko-ťažko povyberala a samotnú knižku dala dokopy naozaj rýchlo. Objednávka poslaná 15.10., vyhotovená 22.10. a od včera na mňa čaká v Nay,kde si ju môžem vyzdvihnúť. Vychádza tak prepravné lacnejšie o moc. Dúfam,že dnes sa mi podarí preň skočiť..
  #test_cewe2 #recenzia

  edimamija
  Správa bola zmenená    22. okt 2019    

  Absolútne som nevedela,čo do knihy dať. 22 strán je pre mňa málo,ale je to knižka s hrubými stranami,ktoré vlastne budú listovať malé ručičky. Pýtala som si radu od maminiek v skupine,niektoré by dali iba samotné dieťatko,niektoré súrodencov a ja som sa napokon rozhodla,že jej tam dám i rodinu a priateľov,aby v tej knižke bol každý,koho má rada. Bola to riadna makačka,musela som spraviť gridy a vybrať naozaj tích najbližších,aby sa to všetko pomestilo a aby to aj nejak vyzeralo. Texty som nedávala z jediného dôvodu,že rozprávame prevažne maďarsky a nevedela som,či by nám to tu prešlo. Ale je aj taká voľba-len pre info. Ale v podstate knihu vytváram Mayi a ona čítať ešte pár rokov aj tak nebude 😉
  #test_cewe2 #recenzia

  edimamija
  Správa bola zmenená    21. okt 2019    

  V nemocnici:
  -Pyžamo máte?
  -Áno.
  -Toaletný papier máte?
  -Áno.
  -Mydlo máte?
  -Áno.
  -A kto to leží vo vašej posteli?
  -Lekár,keby ste ani toho nemali.
  😉🤔

  edimamija
  Správa bola zmenená    21. okt 2019    

  Tak ja som bola od začiatku mimo.
  Najprv som si myslela,že si idem vytvoriť fotoknihu podľa mojich predstáv,resp. XY strán podľa môjho výberu.. Stiahla som program,potom som si uvedomila,že mám testovať knihu KIDS,tak som zbierala fotky v telefóne. No na moje prekvapenie,táto fotokniha sa v mobile vytvoriť nedá. Tak šup naspäť k PC,ešteže je to zdieľanie tak jednoduché..
  #test_cewe2 #recenzia

  Ahoj! Viete o detskom parku alebo pod. v Galante? Alebo kam s deťmi?

  Dostala som dnes správu,že mám dnes-zajtra očakávať testovací balík.
  Už sme boli na odchode,keď mi volal kuriér,balík dosť veľký na to,že tam majú byť 2 poukážky 😅
  Cestoval s nami a čakal doteraz,kým ho otvorím,resp.ja som tú chvíľu čakala viac 😊
  Som v nemom úžase,nie každý to pochopí,no dôvod je ten,že som zberateľka pier a teda mám ďalšie do zbierky,čomu sa teším úplne že naj-naj💝 Ale nie,samozrejme sa teším viac tým poukážkam,aspoň budem vidieť význam toho neskorého odchodu do postele,lebo to budú prebdené noci,to už vidím dopredu...🙈
  Tak príjemný začiatok večera dámy 😉😊
  Asi si niečo otvorím 🍷
  #test_cewe2 #recenzia

  Pekný večer! Potrebujem pomoc ohľadom zbierok pre choré deti,že na koho sa tu dá s tým obrátiť alebo ako to tu na MK funguje. Mám známu rodinu,ktorej detičky-dvojičky majú SMA a potrebujú financie na ich liečenie,rehabilitáciu,špeciálne plávanie atď.
  Pýtala som sa na to mamičky,vie o tom,že sa tu idem pre ňu poinformovať.
  Prosím o rady,ktoré odmením 💙

  Ja si nepomôžem... Mne sa páči 😍

  Chystáme sa na 10.narodeniny dcérky.
  Viete dať typy na akom mieste ich najlepšie osláviť? Čo pripraviť? Chcela by pozvať cca.15 detí...

  Pred necelými 2 mesiacmi mi vymenili kus za kus túto pestúnku. A dnes toto. Ja som ani nevidela,že by bol u dcéry,ale zdá sa,že to padlo. S týmto už nepochodím na reklamáciu asi,že? Alebo to vie niekto vôbec opraviť podľa vás?

  Ahoj žienky!
  Chcela som objednať Vileda Virobi slim,ale nejak mi udrelo do hlavy,že čo tak skúsiť z Ali?
  Nechcem 100€+ míňať nato,práveže by som cenovo chcela cca.do tých 50€,a za tie peniaze už oni ponúkajú aj s umývaním aj vysávaním,len čo ja viem? Aj som jeden vybrala,ale potom ma zas napadlo,že sa tu poradím,či už niekto objednal a ako je spokojný...
  Tak čakám na názory,ak teda nejaké sú..

  Bola tu príležitosť na testovanie od Samsungu na QLED,ja aj odvtedy sledujem kedy niekto pridá skúsenosti,ale nič..
  Viete o tom niečo?

  Ahojte! Hľadám na bicykel dopredu to plastové voľačo proti hmyzu,ale absolútne neúspešne. Ako sa to volá "odborne"?🙈
  A má to vôbec zmysel?
  Vďakaaa💖

  Martušky všetko len to najlepšie prajem k dnešným meninám!🤗

  Od akého veku majú Vaše deti mobil s dotykovým displejom a sú už aj registrované na nejakých sociálnych sieťach? Ak áno,akých?

  Máte niektorá Philips naparovač odevov?
  Myslíte,že sa ním dá žehlička úplne nahradiť?

  Viete mi napísať recept na muffiny,ktoré sa Vám naozaj osvedčili? Čo sú mäkkučké aj na druhý deň?

  Asi som ľavá,ale napadlo ma,keď z PC nahrám fotky na Onedrive,aby som mala cez mobil prístup,to vidím iba ja? Alebo to si môžu nejakým spôsom pozrieť aj iní?

  Manželovi dosluhuje baterka v IQOS-e. Nemá už krabicu ani blok,ale je registrovaný,dá sa to aj tak reklamovať?