Ja kupujem takéto kaše v dm. A malému zarábam s vodou, sú bez príchute a dávam mu do nej ovocnú presnidavku
12. apr 2019
Ja som vzdy davala rozmixovane ovocie do kase, aj banan vzdy len popuceny. Tiez tak ranajkujem kase.
12. apr 2019
Mne krpec jedáva najlepšie práve neochutene a zarobené s vodou ☺️ včera práve na večeru krupica od Hami a zpraskal plnú misku ☺️
13. apr 2019

Tlieskam za pravdive hodnotenie resp.uprimne 😉👍