icon

Viete mi prosím poradiť,ako to spárovať? Už sme skúšali všelijak,ale aj tak len čaká na spojenie...

avatar

Podľa mňa treba dat kameru do elektriky, ta musí byt stále v zástrčke.

28. jún 2019
avatar

Lebo ja ju musim mat tiež stále zapojenu, inak ju nevyhlada.

28. jún 2019
avatar

Tak tak, treba dať kameru do zásuvky, oni nemajú baterku ako rodičovská jednotka

28. jún 2019
avatar

@jenny257 toto má.
@lusssii ale aj tak skúsim.

28. jún 2019
avatar

Ani tak.

28. jún 2019
avatar

@edimamija tak reklamovať

28. jún 2019
avatar

@jenny257 wŕ,mame to na 60km,kde sme kupovali...

28. jún 2019