elaela23
autorNo pojdem kuknut niekam inam.ja potrebujem zase natocit.
8. mar 2017
Mám doma takéto niečo...a nevyužívam moc, pár krát som použila krepovanie, pár krát natacanie a stojí to v skrini
8. mar 2017
Tiez mam a uz by som do toho nesla.
8. mar 2017

Za.mna nic moc. Stoji to v skriny. Jedine co sa dalo bolo to take ,,krepovanie ,, ...ale ja mam huste vlasy nepodarene 😂 mm mi kupil na vianoce zehkicku viac stupnovu a neda sa to porovnat. Zachvilku vlasy rovne 😂