icon

Som ta najhorsia partnerka

avatar

Ver mi ze nie si 🙂

22. okt 2013
avatar

Prečo si to myslíš

22. okt 2013
avatar

prečo?

22. okt 2013
avatar

@catherine275 Teraz si tak pripadam

22. okt 2013
avatar

@shilou
@jana1241 prestal sa bavit so mnou moj,povedal mi,ze teraz pocitim ake to je,ked bude na nas kaslat,lebo ja som sa vyjadrila,ze mu je vsetko prednejsie.casto najprv veci vytrepnem,az potom premyslim

22. okt 2013
avatar

tak to je z jeho strany fakt prejav vyspelosti....

22. okt 2013
avatar

on povedal, že bude na vás kašlať??kde je zodpovednosť a láska k deťom?ty si ok ale partner je v rebríčku na samom dne..problém je v ňom, nie v tebe.

22. okt 2013
avatar

Poviem ti ze tvoj muz može byt rad ze ma takú ženu ako si ty. Môj bratranec sa oženil s takou p..... Ze sa lieči v Ružomberku na psychiatrii. A je to jej vinou takze ver mi ze nie si zlá patrnerka

22. okt 2013
avatar

@mk22 aj ja si myslím
@elena244 ja si myslím že to nie si ty tá zlá

22. okt 2013
avatar

@jana1241
@catherine275
@mk22 lenze mna to strasne trapi.neznesiem nebavenie
@8853

22. okt 2013
avatar

to je tak nechutná vlastnosť, niekomu to nerobí problém aj týždne a pritom je život tak krátky, že si treba vážiť každý deň a užiť si ho naplno..tvoj manžel ešte asi na to neprišiel, to nebavenie je primitívne, vhodné pre deti na ZŠ ale nie na zrelého chlapa-skús si sadnúť, povedať, ako ťa to ťaží, prečo to robí a či ho to netrápi..veď ste si najbližší, prečo také vedomé ubližovanie

22. okt 2013
avatar

@elena244 ja to tiez nedokážem aj ked sa pohádame ale spat ideme udobreny. Skús sa s nim porozprávať

22. okt 2013
avatar

@mk22
@catherine275 nie je doma,siel do dielne.snazila som sa s nim porozpravat ked dosiel z roboty,ale povedal,ze uz ma toho dost.tak som to nechala tak.vie,ze sa tym trapim,ale on ma taku povahu.uvidim,co bude zajtra.nevladzem to uz dnes riesit

22. okt 2013
avatar

@elena244 dúfam ze to dáte doporiadku čím skor

22. okt 2013
avatar

nerieš ani zajtra, proste vypni, nevtieraj sa, neprihováraj..viem, že sa to ľahko píše, ťažšie koná..ale skús to..možno je zvyknutý na tvoje otázky a riešenie z tvojej strany-skús nebyť aktívna..možno ho to trošku nakopne

22. okt 2013
avatar

@mk22 skusim a dakujem za povzbudenie

22. okt 2013
avatar

Ach jaj....nemám ani slov ☹

23. okt 2013
avatar

@wnelia Je rano a isiel uz do prace.stale nic

23. okt 2013
avatar

miláčku, ja mám také doma, nuž sú z jednej dediny,,,si super mama, patnerka,človek....

23. okt 2013
avatar

@jokas dakujem moja,ale ja sa idem zblaznit..ani mobil mi nezdviha...nebavi sa so mnou,neodpoveda mi a ked odpovie,tak stroho a surovo....

23. okt 2013