Som ta najhorsia partnerka
Prečo si to myslíš
prečo?
@catherine275 Teraz si tak pripadam
tak to je z jeho strany fakt prejav vyspelosti....
on povedal, že bude na vás kašlať??kde je zodpovednosť a láska k deťom?ty si ok ale partner je v rebríčku na samom dne..problém je v ňom, nie v tebe.
Poviem ti ze tvoj muz može byt rad ze ma takú ženu ako si ty. Môj bratranec sa oženil s takou p..... Ze sa lieči v Ružomberku na psychiatrii. A je to jej vinou takze ver mi ze nie si zlá patrnerka
@jana1241
@catherine275
@mk22 lenze mna to strasne trapi.neznesiem nebavenie
@8853
to je tak nechutná vlastnosť, niekomu to nerobí problém aj týždne a pritom je život tak krátky, že si treba vážiť každý deň a užiť si ho naplno..tvoj manžel ešte asi na to neprišiel, to nebavenie je primitívne, vhodné pre deti na ZŠ ale nie na zrelého chlapa-skús si sadnúť, povedať, ako ťa to ťaží, prečo to robí a či ho to netrápi..veď ste si najbližší, prečo také vedomé ubližovanie
@elena244 ja to tiez nedokážem aj ked sa pohádame ale spat ideme udobreny. Skús sa s nim porozprávať
@mk22
@catherine275 nie je doma,siel do dielne.snazila som sa s nim porozpravat ked dosiel z roboty,ale povedal,ze uz ma toho dost.tak som to nechala tak.vie,ze sa tym trapim,ale on ma taku povahu.uvidim,co bude zajtra.nevladzem to uz dnes riesit
@elena244 dúfam ze to dáte doporiadku čím skor
nerieš ani zajtra, proste vypni, nevtieraj sa, neprihováraj..viem, že sa to ľahko píše, ťažšie koná..ale skús to..možno je zvyknutý na tvoje otázky a riešenie z tvojej strany-skús nebyť aktívna..možno ho to trošku nakopne
Ach jaj....nemám ani slov ☹
miláčku, ja mám také doma, nuž sú z jednej dediny,,,si super mama, patnerka,človek....
Ver mi ze nie si 🙂