To už naozaj neexistuje ozajstné, úprimné kamarátstvo?
ja prave riesim presne to iste..nechapem to..
22. máj 2015
Ja uz som sa tiez párkrát popalila, niektorí ľudia su žiaľ aj plní pretvárky.
22. máj 2015
ja si už stale hovorim ze naspoliehaj sa na nikoho ineho iba na seba ,lebo naozaj veriť možeš len sebe.
22. máj 2015
existuje ... len škoda že ptm existujú aj takí, ktorí tomu kamarátstvu neprajú a snažia sa ho zničiť a niekedy bohužiaľ úspešne ...
22. máj 2015
nie, neexistuje. Niekedy existovali, no casom a dobou vymreli.
22. máj 2015
...existuje...