ahojte úpradte.idem robit suhajdy, no nemam ceru cim ju nahradit?
Ja som nahradila palmarinom a nepodarilo sa to
25. dec 2018
Ja som dala obyčajne maslo a boli dobre 🙂
25. dec 2018
Maslo 🙂 u mna naj.
25. dec 2018
robila som uz aj bez cery - z mliecnej aj bielej cokolady. len rozpustena cokolada, zvlast na vianoce ich robim tak, zdaju sa mi slávnostnejsie.
len ak mas velmi kvalitnu tmavu cokoladu mozu byt tvrde. s maslom budu chutnejsie ale matnejsie, s olejom leskle
25. dec 2018
Rozpust len čokoládu
Keď dáš. Maslo ci palmarin budú mäkké
25. dec 2018
Hera mi spravila z čokolády kašu,zachránil to jedlý olej . . . takisto som improvizovala,lebo som nemala Ceru
25. dec 2018
aj smetol mozes aj hernú to je jedno