icon

ahojte úpradte.idem robit suhajdy, no nemam ceru cim ju nahradit?

avatar

aj smetol mozes aj hernú to je jedno

25. dec 2018
avatar

Ja som nahradila palmarinom a nepodarilo sa to

25. dec 2018
avatar

Ja som dala obyčajne maslo a boli dobre 🙂

25. dec 2018
avatar

@shilou suntrosku mäkšie ale to nevadi

25. dec 2018
avatar

Maslo 🙂 u mna naj.

25. dec 2018
avatar

robila som uz aj bez cery - z mliecnej aj bielej cokolady. len rozpustena cokolada, zvlast na vianoce ich robim tak, zdaju sa mi slávnostnejsie.
len ak mas velmi kvalitnu tmavu cokoladu mozu byt tvrde. s maslom budu chutnejsie ale matnejsie, s olejom leskle

25. dec 2018
avatar

Rozpust len čokoládu
Keď dáš. Maslo ci palmarin budú mäkké

25. dec 2018
avatar

Hera mi spravila z čokolády kašu,zachránil to jedlý olej . . . takisto som improvizovala,lebo som nemala Ceru

25. dec 2018