zienky poradte chcem robit gulicky v com namocit hrozienka?rum ani rumovu esenciu nemam,dalej cim nahradit orechy,a taktiez v com ich vyvalat orechy,ani kokos muz nelubi
Skzs obalit kakaom
21. dec 2018
Alwbo nastruhanej cokolade mozes
21. dec 2018
Ja som kvôli deťom dávala šťavu z kompótu.
21. dec 2018
však ty nemáš NIČ...😉
cukráreň otvárajú zajtra...
21. dec 2018
Hrozienka Ti staco namocit do vody.Ja tak stále robím,su sladke dost.
21. dec 2018
Môžu byť aj tie čokoládové paličky alebo guličky na zdobenie ;)
21. dec 2018
A gulicky vyvalaj v kakau(ze ake slovicko😂 )alebo v tych maličkých cukrovych gulickach,su rozne farby,alebo v cokoladovych hoblinach.
21. dec 2018
Este ma napadlo,ak mas cornflakes,podrv a obal😊
21. dec 2018
Rum v kolacoch vacsinou nahradzam sirupom 🙂
21. dec 2018
Ja nemám rada rum a rumovu esenciu v kolacoch. Asi by som dala iba do vody a vyvalkala by som asi iba v PR cukre, iné ma nič nenapadá, polovicu a druhu polovicu v orechoch alebo kokose, záleží co ľúbiš 😊 ale nie som cukrárka, možno ti kočky poradia lepšie 😊