icon

zienky poradte chcem robit gulicky v com namocit hrozienka?rum ani rumovu esenciu nemam,dalej cim nahradit orechy,a taktiez v com ich vyvalat orechy,ani kokos muz nelubi

avatar

Ja nemám rada rum a rumovu esenciu v kolacoch. Asi by som dala iba do vody a vyvalkala by som asi iba v PR cukre, iné ma nič nenapadá, polovicu a druhu polovicu v orechoch alebo kokose, záleží co ľúbiš 😊 ale nie som cukrárka, možno ti kočky poradia lepšie 😊

21. dec 2018
avatar

Skzs obalit kakaom

21. dec 2018
avatar

Alwbo nastruhanej cokolade mozes

21. dec 2018
avatar

Ja som kvôli deťom dávala šťavu z kompótu.

21. dec 2018
avatar

však ty nemáš NIČ...😉
cukráreň otvárajú zajtra...

21. dec 2018
avatar

Hrozienka Ti staco namocit do vody.Ja tak stále robím,su sladke dost.

21. dec 2018
avatar

Môžu byť aj tie čokoládové paličky alebo guličky na zdobenie ;)

21. dec 2018
avatar

A gulicky vyvalaj v kakau(ze ake slovicko😂 )alebo v tych maličkých cukrovych gulickach,su rozne farby,alebo v cokoladovych hoblinach.

21. dec 2018
avatar

Este ma napadlo,ak mas cornflakes,podrv a obal😊

21. dec 2018
avatar

Rum v kolacoch vacsinou nahradzam sirupom 🙂

21. dec 2018