icon
1 / 1
avatar

Ja uz mam napecene medovniky na Vianoce. Dokonca su aj ozdobene. Zdobila cela rodina 😀

24. nov 2016
avatar

Ja nic🙈 budem az tyzden pred ak budem stihat 😂

24. nov 2016
avatar

Cez víkend 🍩🍰🍪

24. nov 2016
avatar

ja som dneska chcela robit iba taky jednoduchy pernik na plech s jablkami a v jednote nemali pernikove korenie 😠 ide ma rozhodit,uz by som si mohla pochutnavat

24. nov 2016
avatar

Elenka, mne mama povedala, že až na budúci týždeň. Takže asi až. Ale pred chvíľou som na Teba myslela, že spravím foto vysmiatej mamičky v kuchyni, je zlatá. Minule som ju odfotila s nožom v ruke, ale to radšej nepridám, ona je srandista 🙂 Ja som robila s kysnutého cesta pizza štangle a štrúdľu, neboli také vláčne, ale mne chutili. A pred nimi som robila s lístkového, už-už boli, sadla som za PC a tie mi zhoreli 😀 Okrem toho super deň.🙂

24. nov 2016
avatar

Ja akurát začínam 🍰

24. nov 2016
avatar

Ja este nic 😁🔫

24. nov 2016
avatar

Áni ja zatial nič 🙂

24. nov 2016
avatar

ja si myslím že na to je ešte skoro , už od teraz ? ale nejaké tie medovníčky spravím ... čo ma napadne

24. nov 2016
avatar

@lienkashoppingqueen Lenka kludne ju vyfot ;) aj tie spalene, budu ako vystraha pred pocitacom pri peceni 🙂

24. nov 2016
avatar

U nás už máme linecké a kornútky,zatiaľ len suché,plniť sa bude až týždeň pred vianocami,čaká nás 2600ks zákuskov 😀

24. nov 2016
avatar

@elmelpel tie poleteli do koša. Boli krásne čiernučké, ako úhoľ. Posielam radšej tie čo sa vydarili. http://varecha.pravda.sk/recepty/pizza-tycinky-... 🙂

24. nov 2016
avatar

akurát včera som zahájila tohtoročné pečenie... piekla som medovníčky 🙂

24. nov 2016
avatar

Idem za chvíľku na to 😉 mm ide do práce, kuriatko spinkať a mamka piecť 😆

24. nov 2016
avatar

U nás zatiaľ nič. Medovniky nepecieme, nikdy nám veľmi nechutila a linecke a spol stačí týždeň dva pred 😉

24. nov 2016
avatar

@elmelpel juuuj ja nemám este nič 🤓🤓🤓

24. nov 2016
avatar

Vobec nic. Som rada ze zijem. Som chora ako pes 😧

24. nov 2016
avatar

Tak tu su moje.. este neozdobene

24. nov 2016
avatar

@myskahryzka ake je cesto, ked tak pekne drzia tvar?

24. nov 2016
avatar

Sikulky, ja este ani neviem, ake kolaciky budem tento rok piect 😂

24. nov 2016
avatar

Ja som už dvakrát piekla linecké 😀 ale hneď na druhý,max tretí deň zjedené 😂 určite ešte budem piecť do Viaboc zo dvakrát, malý stále pýta koláčiky 😊😆

24. nov 2016
avatar

zatial vôbec nijak

24. nov 2016
avatar

Veru nieje cas na pecenie az neskor

24. nov 2016
avatar

@ivka03
Tu je recept. 80 dkg hladkej múky (ja som dala t-650-ku) , 32 dkg práškového cukru,1 lyžica sódy bicarbony, 1 balíček perníkového korenia (tolko bolo v recepte, ja dam menej pretoze cely balik je vela a potom su stiplave), 1 tuk na pecenie (ja davam palmarin, alebo smetol), 4 celé vajcia, 4 lyžice zohriateho medu. Normalne poriadne vymiesit cesto. Ja som dala do chladu na 24 hod, aj ked v recepte tak nebolo. Vybrala som ho asi dve hodiny vopred a piekla. Cesto sa mi prvy krat zdalo velmi makke. Aj preto som ho dala do chladnicky. Bala som sa, ze sa budu roztekat. No vysledok vidis. Cesto bolo sice maksie, ale medovniky sa vobec neroztekali. 🙂

24. nov 2016
avatar

To len ja stale nic?😲

24. nov 2016
avatar

No ja som zatial nezacala, ale mám v plane na tyzden medovnicky, neskvor linecke, vinove, orechove rozky a plnene asi uz len dokupim kedze u mna december co sa tyka prace je brutál

24. nov 2016
avatar

Este nic :D ja zacinam oknami a kolaciky ,na dalsi tyzden 🙂

24. nov 2016
avatar

My zatial len peciatkove keksiky na rozne sposoby: medove, cokoladove, kokosove....

24. nov 2016
avatar

my sme uz napiekli aj ziedli takze ked manzel zo synom odidu na turnus peciem znovu😝

24. nov 2016
avatar

Ja asi tak tri tuzdne pred vianocami,kedze ich robim len zopar

24. nov 2016
avatar

Ja nič 😆

24. nov 2016
avatar

ja sa priznám,tento rok nepečiem ani nevarím,ideme na sviatky k svokrovcom,ale samozrejme,že budem pomáhať svokre,a možno aj niečo u nich upečiem

24. nov 2016
avatar

Dva-tri tyzdne pred vianocami zacnem☺

24. nov 2016
avatar

@elmelpel ja zatiaľ takto

24. nov 2016
avatar

A dnes taká mnamka

24. nov 2016
avatar

Ešte sa len chladi tak e iba trošku ochutnali (okraje)

24. nov 2016
avatar

V plnom prúde 😉

24. nov 2016
avatar

zatial nemam ani suroviny kupene😲

25. nov 2016
avatar

ja zatial ani neviem, co budem piect, teda okrem medovnikov....

25. nov 2016
avatar

@bibi_adka Počkať, počkať... to máš už napečené na Vianoce??? 😲 😍

25. nov 2016
avatar

@myskahryzka nieeeee ešte ma čaká najmenej 5 krát toľko pecenia okrem rezov a nepecenych rolad a rumovych guliek 😉

25. nov 2016
avatar

@bibi_adka oo majn got... pre koho to tolko pecies??? 😨

25. nov 2016
avatar

@myskahryzka 😉😉😉😊

25. nov 2016
avatar

ja sa musím priznať, že som ešte nestihla, ale manžel bol nakupovať a v Kauflande je teraz Hera v akcii, takže na môj "príkaz" kúpil a mám základnú surovinu na pečenie pripravenú 😅 😉

25. nov 2016
avatar

@bibi_adka Mimochodom.. vidim tam tusim strojcekove pecivo. mas prosim nejaky dobry recept? Ja som ten moj smarila do kuta, lebo mi to vobec neslo. Bud bolo cesto velmi huste, alebo lepkave.. a vyskusala som ich niekolko. Bola by som ti velmi povdacna.

25. nov 2016
avatar

@myskahryzka ja ich robím z lineckeho cesta
400 g hl.múka
125 g pr.cukru
250 g hera
2 žĺtka
Kôra z citróna
A druhe maslove
500 g hl.múka
300 g pr.cukru
150 g hera
3 vajcia
1PDP

25. nov 2016
avatar

@myskahryzka dakujem za recept, su nadherne 😉

25. nov 2016
avatar

@ivka03 Za malicko. Dufam, ze aj tebe sa podaria. ☃

25. nov 2016
avatar

Odpadnem z niektorých 🙂 pekne ste sa rozbehli, moc sa teším na Vaše recepty a dúfam, že tie, ktoré ešte nepiekli, nájdu v našej skupinke skvelú inšpiráciu 🙂 Za tento víkend som KO, mali sme zabíjačku, ale od zajtra opäť pečiem. Pripravila som si pre Vás takú milú inšpiráciu... už o chvíľku pridám recept, zatiaľ len pre oko 🙂
Posielam srdiečka a krásny večer všetkým 🙂 https://i.modrykonik.sk/skupina_hera
@myskahryzka, @kukulienka77, @nanca5, @leusko1, @lienkashoppingqueen, @tinka1922, @menoneprezradim, @danuwa, @erikaemkina, @elmelpel, @radka1303, @s_i_s_a, @andreasorocinova, @zenulkaaa, @evusicek, @timi1012, @ivka03, @mimik3, @henuskah, @terezka023, @andy033, @vonava007, @klescova, @drobcek89, @divozienka26, @qidko, @smoulinka178, @martinka354, @brendaa, @bibi_adka, @ivetma, @cessy, @inga1309, @amarilka

27. nov 2016
avatar

@elmelpel to chceeeeeem 👍

27. nov 2016
avatar

Dakujem 💖

27. nov 2016
avatar

@elmelpel vyzará to úžasne! 🙂 pripomína mi to indiánky, bielkový sneh s cukrom nad parou 🙂 mňám 😀

28. nov 2016
avatar

@bibi_adka prosím ťa,tie kvetinky,ideš plniť?pošleš mi recept?? 🙂 ďakujem 🙂

28. nov 2016
avatar

@radka1303 ahoj to sú košíky a tie plním salkovym krémom aj kakaovým krémom

28. nov 2016
avatar

@radka1303 recept je vyššie lebo sú tiež z lineckeho cesta
Robievala som iný recept ale sa mi tak vydarili a také mám lepšie😉

28. nov 2016
avatar

Ďakujem. 🙂

28. nov 2016