icon
1 / 1
avatar

Tortu☺

8. sep 2017
avatar

zemlovku?

8. sep 2017
avatar

Bábovku,muffinkyy??

8. sep 2017
avatar

korpus

8. sep 2017
avatar

Ryzovy nakyp

8. sep 2017
avatar
8. sep 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
8. sep 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

piskotove cesto 🙂

8. sep 2017
avatar

babovku

8. sep 2017
avatar

Tortu.

8. sep 2017
avatar

tortu

8. sep 2017
avatar

pri takomto počte vajec jedine bublanina 😀

8. sep 2017
avatar

@silvinkag aj mna napadlo vtacie mlieko ale tam neide hera

8. sep 2017
avatar

penovu tortu?

8. sep 2017
avatar

Kremes 😉

8. sep 2017
avatar

Piškotove cesto

8. sep 2017
avatar

nejaky kolacik alebo tortu... pripadne ryzovy nakyp... 🙂

8. sep 2017
avatar

Tortu

8. sep 2017
avatar

kinderbueno rezy

8. sep 2017
avatar
8. sep 2017
avatar

Torta

8. sep 2017
avatar

Veľa vakec... to bude nejaká fajnová 🎂.

8. sep 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Urcite nieco sladke 🎂

8. sep 2017
avatar

žemľovku alebo nejakú tortu

8. sep 2017
avatar

Moze to byt cokolvek, 🤔🤔🤔
no iste je, ze to bude určite vyborna sladka mňamka 😉🍰🍩🍫

8. sep 2017
avatar
8. sep 2017
avatar

Korpus na tortu

8. sep 2017
avatar

Nejake rezy. Puncove tipujem

8. sep 2017
avatar

bábovku

8. sep 2017
avatar

aj ja si myslím že korpus na tortu

8. sep 2017
avatar

bublaninu :D

8. sep 2017
avatar

Babovku

8. sep 2017
avatar

Zemlovku

8. sep 2017
avatar

Punčovy zákusok 😒😀💙

8. sep 2017
avatar

Bublaninu ☺

8. sep 2017
avatar
8. sep 2017
avatar

Bublanina

8. sep 2017
avatar

Niečo mňam, mňam 😘

8. sep 2017
avatar

korpus

8. sep 2017
avatar

Korpus 😉

8. sep 2017
avatar

Zemlovku

8. sep 2017
avatar

Dobosky 🍰

8. sep 2017
avatar

Môže to byť bublanina,piskotove,babovka 😉

9. sep 2017
avatar

Alebo anglicke rezy 😎

9. sep 2017
avatar

veternikzy... mnam tie by som si dala 🙂😍

9. sep 2017
avatar

Veterníky 🙂 🙂 🙂

9. sep 2017
avatar
9. sep 2017
avatar

Mile damy, potrebovala som ku tomu este toto.....#druha_indicia

9. sep 2017
avatar

zeby puncove rezy??? alebo jahodove??? z lesneho ovocia kolacik????
🙂😉😘🎂

9. sep 2017
avatar

Cupcakes 😊

9. sep 2017
avatar

Cupcakes😀 dúfam, že pridáš recept😀

9. sep 2017
avatar

makronky 🙂

10. sep 2017
avatar

MALINOVÉ MAKRONKY😉

10. sep 2017
avatar

Puncove rezy

10. sep 2017
avatar

Makronky😉

10. sep 2017
avatar

Cupcakes

10. sep 2017
avatar

Makronky

10. sep 2017
avatar

To bude nejaka fajna plnena roláda 😉

10. sep 2017
avatar

Puncove rezy

10. sep 2017
avatar

Tam na fotke je piskota stocena ako na roladu..to bude rolada plnena tym cervenym kremom 😊

10. sep 2017
avatar

Niektoré ste veľmi bystré. Všimli ste si pripravenú piškotu na roládu 🙂
Áno, vznikla z toho malinová roláda. Kočky, odmena letí za Vašu šikovnosť aj za snahu, tá sa vždy ráta. Krásny večer prajem @brendaa, @tigrica182, @misel0806, @karolin2, @nika237, @alexandraala, @palkolaska, @jaq, @73daniela, @tengo, @leusko1, @danielka7, @katkaseiner, @tdpaslik, @bodkafan, @miminkamimi, @cupakabricka, @bona7, @tom_i, @mirkamurko, @danka_1, @noni, @dominika198, @matvejka125, @lulu055, @alison758, @lubka484, @annaksz, @lucinka1552, @zukiki, @divozienka26, @sisejtkou, @zuzik1983, @darinadaria, @johanka39, @konnicek, @evusicek, @jankaks, @beba1902, @radkatalajkova, @katik33, @twosegi, @ivana76, @capriromz, @mia24212, @elmelpel, @laurinocka10, @maya_zilina

10. sep 2017
avatar

Dakujeeeeem

10. sep 2017
avatar

Dakujem

10. sep 2017
avatar

Dakujem za srdiecka 😉

10. sep 2017
avatar

Dakujem❤❤❤

10. sep 2017
avatar

Ďakujem krásne za ❤😍❤

10. sep 2017
avatar

Ďakujem💙💙

10. sep 2017
avatar

Ďakujem...

10. sep 2017
avatar

Tolko srdieeeecoook dakuuujem 😘😘😘

11. sep 2017
avatar

❤ dakujem

11. sep 2017
avatar

dakujem 🙂

11. sep 2017
avatar
11. sep 2017
avatar

Takze "mala" som pravdu. Je to mňamka ako svet 😀
@elmepel nezabudni pridat recept 🎂

11. sep 2017
avatar

@elmelpel mnaaam... dakujem ya srdienka... ta rolada vyzera super urcite ste si na nej pochutili... a voprad dakujeme za receptik 😉❤😍

13. sep 2017
avatar

Ďakujem

16. sep 2017
avatar
16. sep 2017
avatar

@cupakabricka dakujem krasne, recept je uz v skupinke 🙂

17. sep 2017