icon
1 / 1
avatar

Prekrásna fotka😍😍

21. máj 2017
avatar

@tatianasevcikova 🙂 krásna, aj mi je ľúto, že tie časy pominuli ...

21. máj 2017
avatar

tá fotka je dokonalá 👍

21. máj 2017
avatar

@elmelpel občas premýšľam koľko detí ❤by bolo vhodné mať aby som sa cítila tak že som svoje poslanie na🌍🌎🌏splnila

21. máj 2017
avatar

@10zabka hľadala som také fotky viacčlennej rodiny, samé moderné mi ponúkalo, táto bola jedna jediná a je jedinečná 🙂 mám pocit, že máme v dátach tisícky fotiek a nemáme čas si ich pozrieť, oni mali možno jednu za niekoľko rokov a isto si ju veľmi vážili 🙂

21. máj 2017
avatar

@tatianasevcikova to nie je jednoduché, aj ja som na tým x-krát rozmýšľala, vypočula som si rôzne názory, pre a proti... a aj tak som si išla podľa seba, svojím tempom 🙂

21. máj 2017
avatar

@elmelpel tak určite nie...nikdy som sa nad tým nezamýšľala ale keď mam doma už jeden dar tak občas už takéto myšlienky mám😊😊

21. máj 2017
avatar

@tatianasevcikova to ja stále 🙂 a dobre si strážte ten svoj pokladík nádherný 🙂

21. máj 2017
avatar

@elmelpel ďakujem☺užovam a stražim ju stále☺☺rodina je všetko

21. máj 2017
avatar

@elmelpel krásna a pravdivá myšlienka... škoda, že dnes muž nedokáže "užitiť" rodinu a žena tým pádom musí ísť do práce, aby splácali hypotéku či pôžičku... divná doba... netvrdím, že ženy by mali rodiť do nemoty, máme "rovnoprávnosť" (čo je v istých pracovných pozíciách veľmi diskutabilné), ale keby bola možnosť, že by pracovali len muži a dostali by za to plat oboch manželov, tak ženy by sa mohli venovať rodine... sci-fi, viem... ale len momentálny popud a myšlienka... a samé "by" 🙂

21. máj 2017
avatar

@10zabka dnes sme presne toto riešili s chlapom pri pohári vínka 🙂 viem, nereálne, ale zvládli sme tú tému a dohodli sme sa, že kúpime 30 húsok, ktoré vychováme a predáme, aby sme za to prerobili kuchyňu... tak lepšie ako nadčasy a nočné smeny 🙂 a hlavne deti budú mať zasa čo naháňať v záhrade 🙂

21. máj 2017
avatar

Vies co? Poviem ti ze vcera sme boli na svadbe. Stretla som tam znamych po rokoch. Niektori ma ani nespoznali. Ze vraj som sa zmenila. Velmi. K lepsiemu. Vravim ze som ovela stastnejsia a spokojnejsia. Ked ma poznali to bola len skola ucenie a proste take nic. Ziadne naplnenie zivota-i ked rodicovsky dom. Rodicia surodenci vsetko super.
Az ked som sa vydala ni hlavne od kedy mame synceka ja ozaj musim povedat ze som neskutocne stastna. Teraz cakame druhe a to stastie sa nasobi. A moji znami mi len povedali ze veru-vidiet to na tebe. Ze cela ziarim 🙂

21. máj 2017
avatar

@maryetta krásne napísané 🙂 ak si bola na svadbe vedľa v dedine, možno sme sa aj stretli 🙂 Držím silno palčeky, aby všetko dobre dopadlo a šťastie sa znásobilo 🙂

21. máj 2017