Syn a muž ešte spia ja som vstala tetaz ale nechapem samu seba ako som mohla tak dlho drichmat inokedy som hore uz o pol 7
My sme zvykli vstavat ako do skoly. No momentalne sa nam prehodil rezim a spime aj do 10-11 uff a ja uz v posteli neviem vydrzat 😁 som zvedava co bude buduci tyzden 🙋
ja by som spala aj do teraz ... len deti su zvyknute od školky o 5.00 😂
Volnicko nevolnicko, nam je to jedno, my uz skoro rok dovolenkujeme (materskaaaa) 😃 vstavame pred osmou kazde rano 😊 ale mama ma pyzamovu party aj cele doobedia 😃
Deti a muž ešte spia, ja som hore 10 minút, ale ležím v posteli 😊
Včera syn vstával skoro a ja som spala do deviatej a dnes zase naopak, som hore už od pol šiestej a syn teraz vstáva. Možno sa niekedy aj zladíme 🙂
My sa este valame asi hodku sme hore. Tatik uz zarezava tak smutime 😔
O 8 sme sa prebudzali 🙂
Ja dnes od 2.30 😖
Ked z postielky zacujem ,,Mamaaa"... ,,Okooooo" (oco) 😅😅
Aj my sme sa len teraz poobliekali 😊 Doteraz pyžamová párty 😀😀😀
Dnes 9:00 😝😝
My sme vstali pred 9😊💚aj to mala už kopkala v brušku🤰aby som išla niečo prejesť...babika❤a doteraz sme sa ešte vyvaľovali ako mrože❤😚neviem sa dočkať rán keď už bude s nami❤
Môj syn keď má ísť do školy by spal hovori že aj do obeda,ale keď môže tak o 7:30 a mi teraz 9:15
Dnes sme vstali o 9.00 🙂
Okolo 7 kazde ranko vstavame
Sme hore od osmej,ale v posteliach pozerame telku
My sme akurát vstali 😊 😀
Aj my sme sa teraz pooblekali😝
Medzi 7-8 h,ako kedy 🙂
cca medzi 8.00 - 9.00 h. 😉
Dnes to vyzera na pyzamovu party 😀, od 9.00 hore
Dnes 5:20 .. u nás klasika pri drobcovi 🤔🤓
okolo tej siedmej , niekedy spíme aj do deviatej , kedy ako
Okolo 9..ale kto ju dobudi od pondelku, neviem 😀
O pol deviatej🙂 a spat ideme aj o 22hej😇
no ja o siedmej a decká okolo deviatej zatiaľ
Dnes sme hore od 7, celkom zaberak po tyzdni muzovej dovolenky,ked vstaval k detom on a ja dospavala prebdene noci 🙂
či je voľno a či nie, skoré máme budenie 🙂 u nás je to v rozpätí od 5.45 až 6.15
cca o 9 tej😀😀😀
5:30😂😂😂😂😂 mladsiana starsi okolo osmej 🙂
Dnes okolo 10:00 🙂
My sme sa zobudili pred pol hodinou 🙂
O 11:00 konecne princezna vyliezla z postele a prezliekla sa. Inak budicek je o okolo 6:30 ked uz maly krici meeeeko.
My dnes do pol siedmej. Dnes už pracujeme.
U nas az 9:10 bola dnes vstavacka ;)
My vstávame medzi 8:30 - 9:30 ale malá ešte nemá ani 2. Určite sa to zmení, keď začne skôlka...😁
U nás brzo okolo 7h.
Pred 7 h..
moje dnes vstali pred 10 h ale len preto lebo su chore
mojej idu teraz stoličky,tak sa trápime celú noc 😢 a rano vstane 7,30 vypije 🍼 a ešte potiahne tak do 9.00
Zenicky podla toho co isete sye na to relativne dobre 🙂...nas najmladsi vstava o 5.45 -6.15 a samozrejme vsetkych pobudi 😂
o 9 🙂
Fíha, na pár výnimiek je to okolo 8 hod, ale aj také pikošky ako 5 hod, uf, no pre mňa by bolo utrpenie aj o 11 hod... tiež nevydržím dlho v polohe ležmo 🙂
AK ste si to prebehli celé, tak viete, že prvé roky na materskej sú pohodka ... než nabehnú povinnosti ako škôlka a škola... práca. To mi verte, osobná skúsenosť a aj napriek tomu sa ženiem opäť pomaly do práce...
Kočky, užívajte si aj v tomto roku, hlavne nech ste všetci zdraví a šťastní 🙂
@kukulienka77, @maminkaznitry, @wikusa297, @lebo5, @lucialia, @stanusa999, @mariankas, @lubossa, @timi1012, @dezzdemona, @anonymmb, @tinka1922, @evusicek, @tatianasevcikova, @zuzanka595, @katka79daniel, @majocka24, @alenka2812, @henuskah, @miminkamimi, @angella811, @mslt, @maminka11, @nikadomi, @erikaemkina, @merikac, @vonava007, @zukiki, @jaanik, @helita, @atota, @karolina16, @lubomira11, @capriromz, @fugynka, @majba, @tanihy, @lubka484, @jana889998, @maya_zilina, @gloria121, @mirkamurko, @smoulinka178, @martina_9419

Ďakujem za ❤ aj za prianie.😘
@elmelpel ďakujem krásne za srdenkaaaaa
@elmelpel dakujeeeem 😍
Dakujeem za ❤
@elmelpel dakujeeem😚
Dakujem 💙🙂
Dakujem❤
Ďakujem
Ďakujem za srdiečkovú nadielku💙❤krásny deň😚
Dakujem za 💖😘
tak ja som to v novom roku poňala po svojom a budíček bol po párty až o 12,10 😀

No ja by som aj do 10-tej,ale dieta okolo 7:30 😭