Pomoooc. Idem konecne pod perinu a mam pocit, ze som prisla na pilu. Tomu mojmu to dnes "reže". Co navrhujete urobiť?
A.romanticky ho vziať do náručia a odniesť vedla do izby na gauč.
B.osviežiť ho prijemne chladenou vodou
C.rychlo zaspat a dat si s nim duet
D.romanticky sa vzdialit a osidlit na celu noc gauč
😀
V podstate on bol take mile chlapciatko....veeeela rokov dozadu 😀
No ja do mojho vzdy drgnem, on sa pretoci, prestane nachvilu chrapat a ja rychlo zaspim. A ked je to akutne, tak koncim v detskej aleb
Alebo na tom gauci. Nejako mi to skace
Robim to presne ako
@aleza , drgnem donho nech si lahne na bok a kym sa rychlo snazim zaspat, tak pravdaze on zaspi rychlejsie a kym konecne zaspim tak sa v spanku prevali zase na chrbat a chrape dalej . Obcas mam pocit, ze viac drgam ako spim😒
Aj môj má už peknú kôpku napílenú 😀 ,ale mne to nevadí,zle spávam len keď nie je doma

Acko 😂 to by som si aj rada pozrela
Ja do mojeho kopnem😝
este pomaha cmukanie 😀
Jaj žienky, že nespim ja pri ňom, celé zle, ale jed už sa aj dcérka budí a zúfalo narieka, ešte buva pri nás, tak by som ho najradšej veru skopala na zem...
@aleza presne aj u nas tak neako 😂😀😉
@paloma20 chudak Diego 😂😂😂
🙂 ,som zvedava ako si poriesila 😝
inak na foto som myslela zeje Filipko ♥
A.si neviem predstaviť ako by si statneho chlapa prenášala B.si nechcem radšej ani predstaviť,to by nedopadlo dobre,tak jediné C.ale najrozumnejšie mi príde D a máš pokoj😉
No to ja mam taku fintu 🙂 Zacnem ho bozkavat na krku on sa zobudi a zrazu cely nabudeny nemoze zaspat. Tak to rychlo vyuzijem a zaspim kym je ticho :D :D :D
😂 D
verim, ze si isla na gauc. ....
Ja odpadnem, mala som to za hotovú uzavretú vec, asi sa mi to len prisnilo, že som poodpisovala 🙂 Babule, bolo to takto... zaspala som skôr, než mi to začalo liezť na nervy, mám vyskočené platničky, tak ani romantický prenos, ani gauč neprichádzal do úvahy 🙂
Posielam srdiečka... a pekný večer prajem všetkým 🙂
@emanka, @aleza, @belasy_motylik, @sona6, @macus66, @paloma20, @malzeville, @ladyblcha, @bakosiatko, @kamila7125, @bokifi, @mirkamurko, @divozienka26, @iskierka27, @zuzin78

a skorej sa na neho podobá toto menšie škeridlo 😀
@elmelpel jeeej ďakujem😍 Pekný večer❤

dakujeeeeeem❤👦👧👦😍🐧

Joj,to musí byť hrozná bolesť
@mirkamurko uf, som pod vplyvom liekov... inak sa ani neotočím bez bolesti, ale riešim to, fakt nepríjemné... nebudem strašiť babule 🙂
@elmelpel to mi je ľúto,že musíš takto trpieť,keby som vedela pomôcť,tak veľmi rada.

❤ Ďakujem 🙂






Zdrhaj na gauc