icon
1 / 1
avatar

Kolacik s citronovou polevou😉

19. feb 2017
avatar

Tiež kukám, ale toto nepoznám. Nazvem to koláčik s viacerými polevami😂

19. feb 2017
avatar

Orechovy kolac s citronovou, cokoladovou a kokosovou polevou😀?

19. feb 2017
avatar

A v kine si bola na Všetko alebo nič😁😁😁

19. feb 2017
avatar

Žeby 50 odtieňov? Neuvádza som6, no vyzerá dobre a isto aj chuti ☺

19. feb 2017
avatar

Perniiiik..tusila som 😉

19. feb 2017
avatar

No ja som bola úplne vedľa ako jedľa🙂

19. feb 2017
avatar

ved neviem čo to je a v kine tipujem na všetko al.nič

19. feb 2017
avatar

Všetko alebo nič ;)

19. feb 2017
avatar

Pernik s polevou 🙂 a buď 50 odtieňov alebo vsetko alebo nič 🙂

19. feb 2017
avatar

Pernik

19. feb 2017
avatar

Tiez mi pripada ako pernik s nejakou fajn polevou a kino Vsetko alebo nic

19. feb 2017
avatar

Polevu som uhadla

19. feb 2017
avatar

Všetko alebo nic

19. feb 2017
avatar

Vyzera mnam mnam, bude aj recept?

19. feb 2017
avatar

neviem co to je,ale vsetko by som zjedla, vyzera to super 🙂

19. feb 2017
avatar

👍🙂

19. feb 2017
avatar

50odtienov si pozerala.?no kolacik som neuhadla veru.

19. feb 2017
avatar

tiez som polevu uhadla

20. feb 2017
avatar

Tak ja neviem...ostavam pri tom mojom tipe že je to kakaový koláčik a na vrchu citrónová poleva.....aj keď aj ten perník nie je zlý tip...len ty si to vymyslela a dala aj inú polevu a ozdobu...niet nad kreatívnu pekarku

20. feb 2017
avatar

Ja som neuhadla ale mnammmmm to vyzerá🙂❤

20. feb 2017
avatar

Netipovala som, ale vyskusam 🙂 vyzera dobre 😉

20. feb 2017
avatar

jéééj perník 😉 a v kine asi na 50 odtieňov...😉

20. feb 2017
avatar

vypada kolacik dobre, no neviem presny nazov 😀 a bola si si pozriet 50 odtienov temnoty 😉

20. feb 2017
avatar

ja som napoly uhadla😀kolacik s citrónovou polevou😀😜

20. feb 2017
avatar

Kolacik s polevou

20. feb 2017
avatar

Pernííík.

20. feb 2017
avatar

Ja som dala kolacik s citronovou polevou 🙂 ale skor je to pernik ☺

20. feb 2017
avatar

Jeziiis mnaaaam🙈🙈🙈 😍😍😍😍

20. feb 2017
avatar

Neuhadla som ale vyzera mnamozne 😍☺

20. feb 2017
avatar

Koláčik s citrónovou polevou

20. feb 2017
avatar

No netušim vôbec 😂 ale tipnem si makový koláč s citrónovou polevou.. ❤

20. feb 2017
avatar

Veru som konecne uhadla🙂

20. feb 2017
avatar

a ja som celkom uhádla😉

20. feb 2017
avatar

Ja ostávam pri citronovom kolači alebo citrónove rezy

20. feb 2017
avatar

Hmmm nepoznam, sle neodolala by som 😉

20. feb 2017
avatar

Tiež si myslím, že na Všetko alebo nič si bola 😁

20. feb 2017
avatar

Sing? Na rozpravky s detmi

20. feb 2017
avatar

tesne vedla, ale ze mnam

20. feb 2017
avatar

neuhadla som

20. feb 2017
avatar

Ahojte kocky.... Nevadi, boli ste skvele vsetky. Zatial sa mi hromadne neda posielat.... A bola som na filme Vsetko alebo nic. Aj smiechu plni, aj slzicka vysla... Aj taky je zivot. Krasny vecer prajem.

20. feb 2017