Takéto
Určite nadstavec na wc a na stenu pevné madlo, len my nemáme dobré skúsenosti s prisavkovymi ( podtlakovymi) typmi madla, po čase sa odlepili- mamka má tiež nadváhu, tak sa museli navŕtať a dali sme ich už z oboch strán ( bol tam priestor)
moji rodicia maju nadstavec na wc, aby sedeli vyssie (tiez su to starsi ludia), predsa len tazsie sa vstava. je to pohodlnejsie.
hlavne pozri, kolko ma nosnost ten nadstavec, take lacnejsie maju nosnost 120kg,
take drahsie aj 150-180kg (tie uz hladaj v zdravotnickych potrebach). Do 100€ sa urcite pri nich zmestis
Viete mi ešte poradiť, akú výšku mám kúpiť. Pre nás je to úplne nová situácia.
Takéto
@stellarstar s prísavkami nie sú vhodné pre obezneho človeka. Ti odpadne raz dva keď sa o to zapre veľká váha.
@stellarstar s prísavkami nie sú vhodné pre obezneho človeka. Ti odpadne raz dva keď sa o to zapre veľká váha.
@katkazatka moji niektorý klienty to majú a drží im to pekne pevne
https://www.amazon.co.uk/Non-Slip-Lightweight-P... v praci mame taketo a su najlepsie - vydrzia anelamu sa .. viem ze odkaz je zo zahranicia ale iste je aj nieco podobne na sk ;)



Tak radšej nadstavec a na stenu kt netreba vŕtať tie tiež dobre držia