icon

Ahojte neboli ste niekto minulý rok stanovať v Dunajskej Strede ? Ak áno ako to tam prosím funguje,jevždy miesto alebo treba si vopred rezervovať?
Ďakujem ;)

avatar

Myslíš v aquaparku? Ak áno, tak chodíme tam už niekoľko rokov a vždy sa dá nájsť miesto. Vopred rezervovať sa bohužiaľ nedá. Ak majú veľa ľudí na recepcii, tak ťa pošlú najprv si nájsť miesto a až potom sa prídeš na recepcii prihlásiť

Včera o 07:11