icon
1 / 1
avatar

Milujem takýto humor 😁

7. máj 2026
avatar

,😀😂😂😂😂

7. máj 2026
avatar

Ja som minule videla tortu kde bolo napísané "Všetko najlepšie k 20 po štvrté." 🙂

7. máj 2026
avatar

@andulka220989 zsa zsa gabor raz ohľadom veku povedala, že ju otázky na vek vôbec netrápia - má 40.. posledných 20 rokov 😂

7. máj 2026
avatar
7. máj 2026
avatar

👌toto je super😁

7. máj 2026
avatar
@andulka220989

Ja som minule videla tortu kde bolo napísané "Všetko najlepšie k 20 po štvrté." 🙂

@andulka220989 mne naposledy synavšwrko maj k druhej osemnástke. Ani sama som si to neuvedomila 🙈

7. máj 2026
avatar
@maryetta

@andulka220989 mne naposledy synavšwrko maj k druhej osemnástke. Ani sama som si to neuvedomila 🙈

@maryetta Ja to asi použijem u ocina keď bude mať 60 🙂

7. máj 2026
avatar

Alebo čím ďalej tým lepšie, čím bližšie, tým horšie 🙃

7. máj 2026