,😀😂😂😂😂
7. máj 2026
Ja som minule videla tortu kde bolo napísané "Všetko najlepšie k 20 po štvrté." 🙂
7. máj 2026
@andulka220989 zsa zsa gabor raz ohľadom veku povedala, že ju otázky na vek vôbec netrápia - má 40.. posledných 20 rokov 😂
7. máj 2026
7. máj 2026
👌toto je super😁
7. máj 2026
@andulka220989
Ja som minule videla tortu kde bolo napísané "Všetko najlepšie k 20 po štvrté." 🙂
@andulka220989 mne naposledy synavšwrko maj k druhej osemnástke. Ani sama som si to neuvedomila 🙈
7. máj 2026
@maryetta
@andulka220989 mne naposledy synavšwrko maj k druhej osemnástke. Ani sama som si to neuvedomila 🙈
@maryetta Ja to asi použijem u ocina keď bude mať 60 🙂
7. máj 2026
Alebo čím ďalej tým lepšie, čím bližšie, tým horšie 🙃
7. máj 2026

Milujem takýto humor 😁