železo je fajn, máme aj tymianový krém.. práve ho testujeme
28. jan 2020
Mali sme narosan 3mesiace,dcere nepomohol vobec
28. jan 2020
Kludne napis, som poradkyna
28. jan 2020
železo je fajn, máme aj tymianový krém.. práve ho testujeme
Mali sme narosan 3mesiace,dcere nepomohol vobec
Kludne napis, som poradkyna
Ja si kupujem zopár ich výrobkov od známej, a konkrétne aj tento sirup mám, včera som ho 1x otvorila, a idem skúsiť na sebe.
Ešte používam tymianovy krém na hrudník pre deti a sprej Eukasol pri chorobách, to striekam do vyvetranej miestnosti, a a teda zatiaľ mi choroby navzájom deti nedostali, kde sa chory nachádza, potom vyvetrám a strelnem, plus na noc.