Dnes nam lekar oznamil , ze cakame dvojicky dievcatka.
erikasatkova
autorZatial nie, pretoze pred mesiacom som bola u gynek. a videl len jedno pohlavie... ale aj tak sa velmi tesime....3 roky snazenia , konecne sa to podarilo...uz sme uvazovali o adopcii.este polovica cesty pred nami. Ale zatial vsetko ok.E
5. nov 2010
gratulujem🙂
5. nov 2010
Krásne. Tak takúto istú správu som sa dozvedela je presne pred 3. rokmi. Baby držte sa.
5. nov 2010
držíme palčeky , takže baby budete v prevahe 🙂 tešíme sa a pozdravujeme
5. nov 2010
erikasatkova
autordakujeme....moj zivotny sen sa splnil...E
5. nov 2010
gratulujem k dvom babám 🙂
6. nov 2010
tak to je nádhera a netušila si to??