U nás tak bratrancek, ktorý ho vidí asi 2-3x za rok. Dovolila som mu (jeho rodičia mu všetko zakazujú) lebo na ňom bolo vidno aký je z toho rád. No celé telo od strehu až v kŕči 😂
Aj moj 5 rocny rad dviha malu rocnu. Tiez niekedy zhrozene pozeram ale vzdy mu poviem aby ju pri pusteni pridrzal aby mala rovnovahu. Ona samozrejme rada.
Vzdy, ked chcel syn, neter (alebo nejake ine dieta) zobrat na ruky dcerku, vzdy som ich posadila (gauč, stolička, zem...) a tak vlozila drobca do narucia...trosku pomojkali (nastastie ich to vzdy rychlo preslo:D )...a bola aj "ovca cela...aj vlk syty" (...či ako sa to hovori).
Moj este len bude mat 3a uz by chhcel babo na ruky. Ucim ho ale ze si ho musi popytat a iba ked sedi ze mu ho tam polozime babo. Tak hadam ked sa nase narodi za chvilku nebude s nou lomcovat 😂
@cadulka2908
@zuzla14
@maryetta
@adrikadt takze to nie je ojedinele. No treba davat pozor ako pise adrikadt najlepsie posadit. Bolo aj tak ale aj postojacky musela 😀 a maryetta to ze to tak vyzera "zle" to lomcovanie, ale ona si to neuvedomuje 🙂
@zuzla14 akoze ozaj kwd ma slate zakazovane tak toto ho muselo velmi potesit, ze je prijate to co chce 🙂 a to vpodstate tak aj treba 🙂
@evita91 ako nemyslela som konkretne ju. Len som sicspomenula na kamosku. Ktora ma deticky s podobnym odstupom ako ja. A kym isla spravit mliecko tak starsia dcerka zobrala malu z perinky ju vytiahla a nosila. Vravela ze skoro infarkt dostala. Jednak este ona sama malicka co mala 2-3 roky??? A novorodeniatko neviem ci uz malo vobec 2-3 mesiace. Ale hlavicku ze este nedrzalo. Takze skor sa obavam prave tohto. Ze oci budu vsade.

Vsak ta mala mohla dostat pruh