Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
evittta2801
5. nov 2017
48 

Testovanie BILLA

Dobrý deň.

Bola som vybraná na testovanie mäsa z BILLA. Každá z vás určite tento supermarket pozná. Já tam chodím často a vždy dojdem spokojená a přesto som rada, že som túto súťaž o testovanie prostredníctvom koníka vyhrála. Přidávám nějaké fotky z mojej kuchyne s výrobkami BILLA. 

Ako prvé jedlo som zvolila trochu jednoduché a predsa len obľúbené. Hamburger som robila z mletého hovädzieho mäsa. Klasické karbonátky upečené na grile. Obloha -  kto si akú zvolí alebo co dům dá 😂. My sme mali šalát, paradajku, kyslú uhorku a horčicu. 

Testovaniu sa tešila aj Máša, najmenšia princezná, ktorej som  pripravila hovädziu polievku a kurací steak s blanšírovaným kelom a zemiakovou kašou.  Oblízovala sa až za ušami. Na večeru sme mali zapečené cestoviny s hovädzím mletým mäsom a paradajkou, pokryté mozarella sýrom.

Testovali sme všetky druhy mäsa, či už kuracie, hovädzie alebo bravčové. Bohužial, v čase testovania som začala pracovať, tak nebolo velmi času vyvárať, ale snažila som sa robiť všetko čo bolo v mojich silách ale i tak mám mrazničku plnú BILLA mäsa 😂. Ale aby sme sa vrátili k hlavným jedlám. 

Bravčová panenka plněná špenátom a mozarella sýrom s opekanými zemiakmi. Tu si myslím, že zloženie nebude potrebné písať, keďže je jasné z názvu.

A naše oblúbené steaky s blanšírovanou zeleninou, fazolovými luskami a tekvicovými plackami

Testovanie sme si užili. Hlavne kvôli malej si potrpím na kvalitné výrobky a môžem povedať, že s BILLA som bola spokojená. Mäso bolo vždy čerstvé a chuťovo výborne.

Som velmi vďačná Modrému koníku, preto že má vybrali do testovania. Dúfam, že to nie je poslednýkrát a pri budúcej takejto skúsenosti ktomu budem mať lepšie časové podmienky. Aj tak mi testovanie veľa dalo, keďže nie som veľmi zdatná kuchárka, tak som aspoň mohla trochu trénovať. 

#test_billa2

  Pravidelne,ked si viem kupit maso z Billy-hotova katastrofa....zapacha strasne...ina farba po otvoreni.....fuj👎

  5. nov 2017

  Tiež sa mi už opakovane stalo, že balené Billa mäso bolo pokazené. A ani nie to akciové, ale pár dní pred koncom záruky. Už ho tam nekupujem

  5. nov 2017

  @sanym presne tak....

  5. nov 2017

  Tak já väčšinou mäso nechávám v chladnicke max den aj Ked je v zaruke dávám ho mrazit.. zo skúsenosti z inych obchodnych retazcov ale nikdy dá mi nestalo aby som ho už pokazene kupila 😃

  5. nov 2017

  @evittta2801 ja ho tiež mrazím ak ho okamžite nepoužijem. Bohužiaľ práve pri mäse z Billy sa mi stalo, že bolo pokazené a smradľavé hneď po zakúpení. Ale nemusí to byť pravidlo, ja už neriskujem a mäso kupujeme už len u mäsiara

  5. nov 2017

  Nemalo sa testovať mäso so Slovenskej farmy z billy a nie toto klasicke billacke?

  5. nov 2017

  @evittta2801 zakazdym je maso z billy pokazene😖👎

  5. nov 2017

  @nela82 no to asi záleží od toho jak ho udrzuju v predajni 😂 tymto nějak neobranujem Billu ale mně sa to Este nestalo 😃

  5. nov 2017

  @evittta2801 predajna=Billa😉

  5. nov 2017

Odporúčame