Baby ako ste spokojne s kalobou tie ktore ste ju skusali..
aj nám zaberá
aj nam
Ja mám pocit, ze mojim dievcatam sa po nej spustili vela sople a kasel strasny po dvoch dňoch uzivania..starsia dokonca kychat začala ako keby alergia..neviem či to tak ma akoze fungovať, ale teda mladšej som to teraz nasadila na doliečenie a mam pocit, že zaciname odznova :(
pomohla
My sme ju kupili nedavno na zaklade dobrych recenzii,ale moc nezabrala, viac sa nam kapucinka osvedcila
Báli sme my aj deti a teda u nás nič moc.
Kaloba je vyborna ked sa poda hned na zaciatku infekcie...u nas je top a teda aj povinna vybava lekarnicky spolu s kv. fenistil
Ja ju používam niekoľko rokov. Ale nasadím ju v začiatkoch choroby. Napr. keď začína sopel, alebo počujem, že sem tam pokasle. Veľa x nám veru stačila a neprerástlo to ďalej do chiroby, alé ak po 3 dnoch sa choroba stupňuje, treba nasadiť lieky.
Ked davam hned na zaciatku choroby, cize ked zbadam, ze nieco na nich lezie, zabera paradne a okamzite. Treba vsak nasadit naozaj vcas, vtedy robi zazraky.
ano urcite treba nasadit hned na zaciatku, vtedy najlepsie zaberie, ona posobi aj neskor, len clovek to tak nevnima , ze pomohla lebo uz je chory a ma priznaky, urcite aj popri klasickej liecbe urychly vyliecenie a zmierni priznaky ochorenia. treba brat urcite este tyzden po ochoreni na podporu imunity. to , ze sa spusti hlien je obranny mechanizmus, ked telo vylucuje bakterie z tela pomocou hlienu. co sa tyka alergii aj viaceri imunoalergologovia ju pouzivaju, ale na dlhodobu podporu imunity , tym ze je to extrakt z korena nie z kvetu nemoze sposobovat alergie, a co je najviac je to liek cize ma patentovany sposob vyroby a pestovania, mnozstvo klinickych studii nie nejaky vyzivovy doplnok, pri ktorom nevieme co davame nasim detom
nejaky zazrak to u nas nie je, ale obcas nasadim, aby som prestriedala s echinaceou alebo kapucinkou
Nám zaberá a ja ju mám stále doma.